Trwa ładowanie...
d8luote

Koronawirus w Polsce. Wieloletnia dziennikarka TVP Marzena Paczuska żartuje z depresji. Mówi o "rozmemłanych facetach"

Związana od wielu lat z Telewizją Polską Marzena Paczuska wywołała burzę w sieci. W opublikowanym przez siebie wpisie dziennikarka skomentowała wprowadzony w piątek zakaz wstępu do lasów, żartując przy tym z osób chorujących na depresję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus w Polsce. Wieloletnia dziennikarka TVP Marzena Paczuska opublikowała kontrowersyjny wpis
Koronawirus w Polsce. Wieloletnia dziennikarka TVP Marzena Paczuska opublikowała kontrowersyjny wpis (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d8luote

Marzena Paczuska odpowiedziała na słowa dziennikarza śledczego Marcina Wyrwała. W udostępnionym na Twitterze wpisie przekonywał on, że z powodu obowiązujących obostrzeń i zakazu wstępu do lasów wielu Polaków będzie niedługo cierpiało na depresję.

– Za chwilę ruszy fala depresji, załamań i gorzej. W tym czasie zakazuje się nam wstępu do lasu i zniechęca do uprawiania bezkontaktowych sportów, jak bieganie, rower, nordic walking etc. – napisał pracujący w Onecie Marcin Wyrwał.

Wieloletnia dziennikarka TVP natychmiast zareagowała na stanowcze słowa Wyrwała i nazwała go "frustratem".

d8luote

– Jakich depresji? Jakich załamań? Ludzie obozy, więzienia i nawet dwie wojny przeżyli. Trzeba chronić życie, zbierać siły na walkę z kryzysem, zachować pogodę ducha. A tu jakiś frustrat histeryzuje z powodu zakazu uprawiania sportów?! – pyta na Twitterze Marzena Paczuska.

W kolejnym opublikowanym przez siebie wpisie Paczuska postanowiła pójść jeszcze dalej i stwierdziła, że media społecznościowe są pełne "rozmemłanych facetów".

– O kurczę... Nie wiedziałam, że na TT jest tylu rozmemłanych facetów z depresją. Zasmarkanych i pogubionych. I tą depresją postanowili dać mi wycisk. Bo do lasu nie mogą … – napisała zawieszona w prawach członkini zarządu TVP Marzena Paczuska.

Paczuskiej szybko odpowiedzieli inni. W sprawę włączyła się m.in. Karolina Korwin-Piotrowska, która skrytykowała dziennikarkę.

d8luote

– PTSD - proszę sprawdzić co to jest. Z tym wychodzili z wojen, z tym samym wyjdą z domu ci, którzy sobie nie radzą, upadają im firmy, tracą zarobki, w przyszłości dach nad głową i rodziny. Myślą o samobójstwie i nie, nie pracują za podatnicze pieniądze w TVP – napisała w sieci Korwin-Piotrowska.

Przeczytaj również: Dziennikarz TVN zmienia barwy. Po kilkunastu latach przeszedł do TVP

Zobacz też: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Zobacz również: Koronawirus. Mapa Polski i Świata

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d8luote

Podziel się opinią

Share

d8luote

d8luote
Więcej tematów