Trwa ładowanie...
d1o8bu6

Koronawirus w Polsce. Pasażerka tramwaju powiedziała, że może być zakażona

Koronawirus w Polsce. Do niepokojącej sytuacji doszło w Łodzi. W jednym z tramwajów kobieta poinformowała, że może mieć koronawirusa. Pasażerowie utknęli w wagonie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus w Polsce. Nerwowa sytuacja w Łodzi
Koronawirus w Polsce. Nerwowa sytuacja w Łodzi (East News)
d1o8bu6

Koronawirus w Polsce cały czas się rozprzestrzenia. Zakażonych jest już 221 osób. Pięciu pacjentów nie żyje.

Jak czytamy na stronie portalu expressilustrowany.pl, chwile grozy przeżyli pasażerowie tramwaju linii 15. Gdy skład jechał w rejonie ul. Kilińskiego, jedna z kobiet wstała i poinformowała pasażerów, że się źle czuje i może być zakażona koronawirusem. W wagonie jechało wówczas 13 osób.

Mootorniczy przebywał w oddzielonej strefie i nie miał kontaktu z kobietą. W zaistniałej sytuacji zdecydował się zmienić kurs i zatrzymał skład na wyłączonym z ruchu torze. Na miejsce wezwano służby sanitarne.

d1o8bu6

Okazało się, że pasażerka była wcześniej badana na obecność koronawirusa i wynik był negatywny. Mimo to, pasażerowie nie chcieli wyjść z tramwaju. Zrobili to jednak w końcu około godziny 13.

Koronawirus w Polsce. Rośnie liczna zakażonych

Ministerstwo zdrowia poinformowało we wtorek o 16 nowych osobach zakażonych.

d1o8bu6

"Potwierdzone przypadki dotyczą 6 osób z dolnośląskiego, 3 osób z woj. łódzkiego, 2 osób z woj. śląskiego i 2 osób z woj. wielkopolskiego i po 1 osobie z woj. małopolskiego, lubelskiego i kujawsko-pomorskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 221/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)" - czytamy w komunikacie.

Koronawirus. Mapa zagrożenia

W internecie dostępna jest mapa, która pokazuje, jaka jest skala problemu i dokąd już dotarł wirus. Interaktywna mapa dostępna jest TUTAJ.

d1o8bu6

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Koronawirus w Polsce. Lekarze stanęli na wysokości zadania. "Poza dwoma"

d1o8bu6

Podziel się opinią

Share

d1o8bu6

d1o8bu6
Więcej tematów