Trwa ładowanie...
d21lhj0

Koronawirus w Lublinie. Proboszcz zarażony, księża na kwarantannie

W sobotę 10 października proboszcz Parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie poinformował, że jest zakażony koronawirusem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Proboszcz Parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie zakażony koronawirusem
Proboszcz Parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie zakażony koronawirusem (Pixabay)
d21lhj0

Koronawirus. Proboszcz Parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie zakażony

Ks. Mirosław Ładniak, proboszcz Parafii św. Andrzeja Boboli w Lublinie ma koronawirusa. O pozytywnym wyniku testu poinformował parafian w sobotę 10 października wieczorem w mediach społecznościowych.

"Drodzy Parafianie, w dniu dzisiejszym (sobota, 10 października 2020 r.) otrzymałem informację o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa, w związku z czym pozostaję w izolacji" - przekazał ks. Mirosław Ładniak.

d21lhj0

Koronawirus w Lublinie. Proboszcz ma koronawirusa, księża na kwarantannie

Ksiądz lubelskiej parafii poddał się izolacji, natomiast pozostali księża, którzy mieli z nim kontakt, rozpoczęli kwarantannę. W poniedziałek zostaną pobrane od nich próbki do badań. "Pozostali księża, u których w poniedziałek będzie pobrany wymaz, są w kwarantannie" - podał proboszcz Parafii św. Andrzeja Boboli w Lublinie.

Koronawirus w lubelskiej parafii. Kto będzie sprawował msze święte?

Jak przekazał w mediach społecznościowych proboszcz Parafii Andrzeja Boboli w Lublinie, msze święte będzie sprawował ksiądz, który w ostatnich dniach nie miał kontaktu z poddanymi kwarantannie księżmi.

d21lhj0

"Msze św. niedzielne będzie odprawiał ks. Marcin Rola, który przebywał przez ostatni tydzień poza parafią i nie miał kontaktu z pozostałymi kapłanami. Wszystkich prosimy o modlitwę" - wyjaśnił ks. Mirosław Ładniak, proboszcz parafii.

Burza wokół Czarnka. Ostry komentarz. "Nie nadaje się na ministra, nie używa głowy"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d21lhj0

Podziel się opinią

Share
d21lhj0
d21lhj0
Więcej tematów