Trwa ładowanie...

Koronawirus. Mimo restrykcji otwiera restaurację. Nazwał ją Corona No. 19

Lublin - to w tym mieście, mimo obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, swoją działalność rozpoczyna nowa restauracja. Lokal ma działać stacjonarnie, goście będą mogli spożyć posiłek na miejscu. I nazywać się Corona No. 19.
Share
Lublin. Otwarcie restauracji Corona No. 19 (zdjęcie ilustracyjne)
Lublin. Otwarcie restauracji Corona No. 19 (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: Getty Images, Fot: NurPhoto
d3sxpl1

Jak przekazał serwis lublin112.pl, nazwa restauracji została wymyślona, aby zażegnać wirusa. Lokal ma zostać otwarty w tym tygodniu w Lublinie przy ulicy Peowiaków 6. Wcześniej w tym miejscu można było zjeść dania wegetariańskie.

Lublin. Otwarcie restauracji Corona No. 19

Właścicielem restauracji Corona No. 19 , która wkrótce ma zostać otwarta, jest Karol Opoka. Aktualnie prowadzi on już jeden lokal gastronomiczny w Kolonii Sobieszczany. Ten także mimo obostrzeń jest czynny.

d3sxpl1

- Walczę i chcę pokazać innym restauratorom, że można prowadzić tego typu działalność w miarę normalnej formie - powiedział dla portalu lublin112.pl właściciel lokalu.

Dodał, że zachowuje on wszystkie wymogi sanitarne związane z zapewnieniem środków dezynfekujących oraz zachowaniem odpowiednich odległości między stolikami.

- Dzięki temu pomimo wielu kontroli wciąż działam i co więcej, działalność zaczynam rozszerzać na kolejne lokale. A nazwa nowej restauracji została wymyślona, aby zażegnać wirusa i uczcić zwycięstwo - przekazał lokalnej prasie Karol Opoka.

Właściciel lokalu przekazał również, że spodziewa się kontroli służb zaraz po tym, jak otworzy restaurację Corona No. 19. Dodał, że przeszedł już wiele kontroli nie tylko sanepidu, ale także Inspekcji Handlowej w związku z czynnym lokalem, który już prowadzi.

d3sxpl1

Dodał on, że każda inspekcja była nie tylko czasochłonna, ale także wnikliwa. Zakończyły się jednak pozytywnie dla właściciela lokalu.

Zobacz także: Dr P. Grzesiowski: połączenie maseczki bawełnianej i chirurgicznej to dobry pomysł

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3sxpl1

Podziel się opinią

Share
d3sxpl1
d3sxpl1
Więcej tematów