Trwa ładowanie...

Kornel Morawiecki: nie trzeba robić z wypadku premier wielkiego halo, tragedii narodowej

- Nie trzeba na każdym incydencie robić zaraz wielkiego halo, tragedii narodowej. To tak nie wypada - powiedział w środę Kornel Morawiecki, przewodniczący Wolnych i Solidarnych. Podkreślił też, że jego zdaniem premier Szydło wchodzi w polityczny konflikt, a nie powinna.

Share
Kornel Morawiecki: nie trzeba robić z wypadku premier wielkiego halo, tragedii narodowej
Źródło: Agencja Gazeta/Sławomir Kamiński
d21waxu

Morawiecki odniósł się do treści listu premier Beaty Szydło do Sebastiana K., podejrzanego o spowodowanie wypadku z jej udziałem. Lider Wolnych i Solidarnych powiedział, że niepotrzebnie Szydło napisała, że „cześć opozycji próbuje wykorzystać to zdarzenie do swoich celów. Działanie części opozycji jest dla mnie nieuczciwe i haniebne”. - Myślę, że ta sprawa jest niepotrzebnie przez panią premier poruszana. Ona nie powinna w taki konflikt, który jest cały czas polityczny, wchodzić. Wolałbym, żeby tak się nie wypowiadała na ten temat – podkreślił Morawiecki.

Zaznaczył też, że jego zdaniem sprawa wypadku nie powinna budzić aż takich kontrowersji, emocji. - Nie trzeba na każdym incydencie robić zaraz wielkiego halo, tragedii narodowej. To tak nie wypada – mówił.

d21waxu

Morawiecki skomentował również zdjęcie, na którym gen. Piotr Pytel i jego poprzednik gen. Janusz Nosek mają na głowach rosyjskie czapki wojskowe. - Jeżeli ktoś miał jakieś większe powiązania z obcym wywiadem itd., to nie powinien się udzielać w służbach polskich, specjalnych. To jest oczywiste.

d21waxu

Podziel się opinią

Share
d21waxu
d21waxu
Więcej tematów