Trwa ładowanie...
d2fdzb6

Kopały i dusiły znajomą na oczach jej 8-letniego syna

Słupscy policjanci zatrzymali trzy kobiety podejrzane o dokonanie brutalnego rozboju na swojej koleżance. Ok. 2:00 w nocy ze środy na czwartek trzy młode kobiety przyszły do mieszkania ofiary. W pewnym momencie zaatakowały. Biły, dusiły i kopały. Te dramatyczne sceny rozgrywały się na oczach obudzonego, 8-letniego syna zaatakowanej.
Share
Kopały i dusiły znajomą na oczach jej 8-letniego syna
Źródło: Komenda Miejska Policji w Słupsku
d2fdzb6

Powodem pobicia 24-letniej kobiety była zazdrość o chłopaka jednej z napastniczek. W trakcie rozmowy między kobietami doszło do wymiany zdań i wzajemnych oskarżeń. Kobiety nie chciały opuścić mieszkania 24-latki. Hałas jaki powstał obudził 8-letniego chłopczyka - syna pokrzywdzonej.

W pewnym momencie trzy napastniczki zaatakowały 24-latkę. Biły i kopały ją po całym ciele. Jedna z napastniczek zaczęła ciągnąć ją za włosy, uderzać głową o podłogę. 24-latka była również duszona przez jedną z agresorek. Inne w tym czasie zajęte były przeszukiwaniem mieszkania.

Po kilku minutach napastniczki - kradnąc m.in. rzeczy osobiste, buty, torebkę, dwa telefony komórkowe - uciekły z mieszkania, odgrażając się 24-latce.

d2fdzb6

Kobieta zgłosiła sprawę na policji. Funkcjonariusze szybko zatrzymali dwie napastniczki. Trzecią wpadła po kilku godzinach. Okazały się nimi 20-letnia Magdalena S., 24-letnia Sylwia S. i 25-letnia Kamila H. - wszystkie ze Słupska.

Prokuratura Rejonowa w Słupsku zastosowała dozory policyjne, zakaz opuszczania kraju i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

d2fdzb6

Podziel się opinią

Share
d2fdzb6
d2fdzb6
Więcej tematów