Trwa ładowanie...
d47k0ae
big brother
25-07-2007 08:00

Kontroweryjny 'Sex FM' i Big Brother po wakacjach w TV4


TV4 zaatakuje po wakacjach kilkoma własnymi produkcjami. Wśród nich
są serial komediowy 'Sex FM' w reżyserii Jakuba Miszczaka oraz
określany jako polski thriller, serial Teresy Kotlarczyk pt.
Regina.

d47k0ae
d47k0ae

Akcja serialu "Sex FM" rozgrywa się w stacji radiowej. Fabuła programu opiera się głównie na relacjach damsko-męskich, do których dochodzi wśród członków ekipy stacji.

- Zaprezentowane są dwa kompletnie odmienne światy i odwieczny dylemat czy kobiety i mężczyźni potrafią się dogadać - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Marta Sprawka, Marketing i Public Relations TV4.

Według twórców jest to niemożliwe.

- Rozgłośnia podzielona jest na dwie części. Częścią produkcyjną zajmują się wyłącznie mężczyźni, natomiast za pracę spikerską odpowiedzialne są tylko kobiety. Podział między naturalnym środowiskiem jednej i drugiej strony jest bardzo wyraźnie zaznaczony, a jedyną "ziemia neutralną" jest toaleta, gdzie dochodzi do spotkań, dyskusji oraz intryg między płciami - dodaje Sprawka.

d47k0ae

Zobaczymy głównie młodych aktorów w tym Magdalenę Kacprzak, jako główną prowadzącą audycję "Sex FM", Rafała Cieszyńskiego, który wcieli się w rolę redaktora naczelnego audycji, a także Adriannę Jaroszewicz w roli seksuologa programu, Katarzynę Skonecką i Andrzeja Niemirskiego.

Producentem serialu jest ATM Grupa. Dokładna data emisji nie jest na razie znana.

To nie jedyny polski, przygotowywany specjalnie na antenę Czwórki, serial tej jesieni. "Regina" to produkcja z pogranicza thrillera psychologicznego, sensacji i serialu obyczajowego. Reklamowana jest jako polskie "Miasteczko Twin Peaks". Reżyserią zajęła się Teresa Kotlarczyk, a zdjęciami Witold Adamek. Występują: Dominika Ostałowska, Olgierd Łukaszewicz, Halina Łabonarska, Mirosław Baka, Kinga Preis.

Jak mówi nam Marta Sprawka to "wieloaspektowa opowieść, z dużym ładunkiem emocji". Akcja "Reginy" ma rozgrywać się enigmatycznym miasteczku, którego mieszkańcy skrywają swoje mroczne tajemnice.

d47k0ae

Na niedzielę, 2 września stacja zapowiada start czwartej edycję programu "Big Brother". Casting do programu przeprowadzono w kraju i za granicą. Czwórka chcąc podkreślić ogrom polskiej emigracji na Wyspy Brytyjskie, szukała uczestników w Londynie.

Po wakacjach zobaczmy też kolejną odsłonę "Włatców Móch", określanych jako pierwsza Polska kreskówka dla dorosłych. "Włatcy" wojują w internecie. Liczba pobrań poszczególnych odcinków sięga nawet 500 tys. To o 200 tys. więcej niż regularna telewizyjna widownia serialu. Jakość polskiej produkcji zauważyli już Niemcy i Anglicy. Czwórka finalizuje sprzedaż serialu nadawcom z tych krajów.

d47k0ae
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47k0ae
Więcej tematów