Trwa ładowanie...
d3465qd

"Kolejny atak na reportera TVP". Przedziwny incydent podczas relacji sprzed prokuratury

W czwartek odbywa się przesłuchanie Donalda Tuska ws. katastrofy smoleńskiej. Śledczy chcieli wiedzieć, dlaczego nie przeprowadzono sekcji zwłok ofiar. Przed budynkiem prokuratury, dziennikarz TVP Info prowadził relację na żywo. Nagle podszedł do niego nieznany mężczyzna i w niestandardowy sposób zakłócił występ.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kolejny atak na reportera TVP". Przedziwny incydent podczas relacji sprzed prokuratury
(Twitter)
d3465qd

Na antenie TVP Info, podczas relacji sprzed prokuratury do reportera podszedł mężczyzna i zaczął... pokazywać mu rogi. Początkowo dziennikarz ignorował przechodnia i kontynuował wypowiedź. W końcu nie wytrzymał i zwrócił się do prześladującego go mężczyzny.
- Wszystko w porządku - zapytał.
-Tak.
- Pan jest osobą poważną?
- A pan? - zripostował mężczyzna.
- Mamy tutaj poważną sprawę. Przesłuchanie w sprawie, która dotyczy śmierci 96 osób, a pan robi sobie żarty na antenie. Gdybyśmy prowadzili program kabaretowy, byłoby uzasadnione, ale mówimy o bardzo poważnych sprawach. Proszę, żeby pan nam nie przeszkadzał, ponieważ relacjonujemy bardzo ważną sprawę - tłumaczył zirytowany dziennikarz.

Jednak mężczyzna nie miał zamiaru zostawić w spokoju reportera. Po chwili znowu zaczął pokazywać mu rogi... tym razem zareagowali znajdujący się w pobliżu mężczyźni, prawdopodobnie pozostali pracownicy ekipy telewizyjnej i wyprosili z kadru natrętnego mężczyznę.

d3465qd

Podziel się opinią

Share

d3465qd

d3465qd
Więcej tematów