Trwa ładowanie...

"Kociarze z Jarosławem". Nietypowy transparent dla Jarosława Kaczyńskiego na konwencji PiS

Mateusz Morawiecki zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z sobotniej konwencji PiS. Widać na nim, jak sympatycy tej partii trzymają transparent z napisem "Kociarze z Jarosławem". "Panu Prezesowi gratuluję dowcipnych wyborców, a obu Panom pomysłowości" - kwituje premier.

Share
"Kociarze z Jarosławem". Nietypowy transparent dla Jarosława Kaczyńskiego na konwencji PiS
Źródło: Facebook.com
d4cvq3v

Mateusz Morawiecki opublikował wpis na Facebooku.

"Muszę się Państwu przyznać, że ile razy patrzę na to zdjęcie z sobotniej konwencji PiS, tyle razy na mojej twarzy pojawia się uśmiech. I z tego co wiem, nie tylko mnie 'kociarze z Jarosławem' wprawiają w dobry nastrój" - napisał premier.

d4cvq3v

"Panu Prezesowi gratuluję dowcipnych wyborców, a obu Panom pomysłowości. Możecie być wzorem dla wszystkich wyborców, jak z klasą wspierać swoich kandydatów" - wskazał.

Jarosław Kaczyński i koty

O zamiłowaniu Kaczyńskiego do kotów wiadomo nie od dziś. W maju prezes PiS był gościem "Pytania na śniadanie", gdzie postanowił pokazać się z bardziej prywatnej strony. Mówił o życiu, rodzinie, prywatnych pasjach oraz właśnie o miłości do zwierząt.

- Bardzo lubię psy, ale mam taki sposób życia, że nie mogę mieć psa, bo trzeba z nim wychodzić. Ja mam dobrą kocicę i złego kota. Jest między nimi konkurencja. Chodzi o to, gdzie kto śpi. Są lepsze i gorsze miejsca. Najlepsze to w moim pokoju, na tapczanie - opowiadał Kaczyński.

Zobacz także: Siemoniak o konwencji PiS: gigantyczny błąd ich strategów

"Atlas kotów" Jarosława Kaczyńskiego

W 2017 r. z kolei media obiegły zdjęcia jak Jarosław Kaczyński podczas posiedzenia Sejmu czytał "Atlasu kotów". Sam prezes PiS ocenił, że warto sytuację wykorzystać na szczytny cel i wystawił go na aukcję charytatywną. Książkę z dedykacją: "Dla przyjaciół zwierząt z bardzo serdecznymi pozdrowieniami Jarosław Kaczyński" wylicytowano za kwotę 25 300 zł.

d4cvq3v

"Hat-trick" na konwencji PiS

Na sobotniej konwencji PIS w Lublinie Kaczyński przedstawił program na wybory parlamentarne, m.in. tzw. hat-trick. Obietnica zakłada przede wszystkim podniesienie pensji minimalnej: na koniec 2020 roku - do 3000 zł, a na koniec 2023 roku - do 4 tys. zł. Prezes PiS zapowiedział też dwie trzynaste emerytury w 2021 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4cvq3v

Podziel się opinią

Share
d4cvq3v
d4cvq3v
Więcej tematów