Trwa ładowanie...

Jarosław Kaczyński w telewizji śniadaniowej

Jarosław Kaczyński postanowił pokazać się z bardziej prywatnej strony. Wystąpił przed południem w "Pytaniu na śniadanie". Mówił o życiu, rodzinie, miłości do zwierząt oraz prywatnych pasjach.

Share
Jarosław Kaczyński w telewizji śniadaniowej
Źródło: TVP2
d1ozgbn

- Jestem sową, nawet wielkim puchaczem - powiedział Jarosław Kaczyński w "Pytaniu na śniadanie". Przyznał, że nie lubi wcześnie wstawać.

Zapytany, jak dużo pracuje, prezes PiS przyznał, że pracuje na 1,5 etatu, wcześniej pracował na 2 etaty. Jako odskocznię od pracy traktuje czytanie i spotkania ze znajomymi.

- Mam także przyjaciół, którzy polityką się nie zajmują, np. państwa Baboszów - powiedział. - Moje odkrycie towarzyskie to Julia Przyłębska. Bardzo lubię u niej bywać, jest bardzo towarzyska - mówił o tych spotkaniach. Wymieniał także wiele innych nazwisk.

d1ozgbn

Kaczyński przyznał się także do swoich sympatii kulinarnych. - Lubię pierogi ruskie, kotleta schabowego, nawet z kapustą - powiedział. Przyznał, że nie specjalnie lubi gotować, a obiady kupuje.

Prezes PiS był także pytany o swoje zamiłowanie do zwierząt. - Bardzo lubię psy, ale mam taki sposób życia, że nie mogę mieć psa, bo trzeba z nim wychodzić. Ja mam dobrą kocicę i złego kota. Jest między nimi konkurencja. Chodzi o to, gdzie kto śpi. Są lepsze i gorsze miejsca. Najlepsze to w moim pokoju, na tapczanie - opowiada Kaczyński.

Przypomniał imiona swoich kotów. To Fiona i Czaruś. - Mój kot jest kotem mruczusiem - powiedział Kaczyński. Opowiedział też, że został przyniesiony pod jego drzwi przez jednego z jego ochroniarzy.

Jarosław Kaczyński wspominał także swoją nieżyjącą matkę. Mówił, że była autorytetem i wsparciem - nawet, kiedy była bardzo chora.

d1ozgbn

Przypomnijmy, że jeszcze w niedzielę Jarosław Kaczyński był na Pomorzu Zachodnim, gdzie spędził dzień z bliskimi współpracownikami.

Zdjęcie z ogniska zamieścił na Instagramie szef MSWiA Joachim Brudziński, kandydat PiS do europarlamentu. "Po ciężkim tygodniu nic tak nie smakuje, jak niedzielna kiełbasa z ogniska" - napisał pod zdjęciem.

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Wiesz coś więcej na temat tego zdarzenia? Prześlij nam informację, zdjęcie lub wideo przez dziejesie.wp.pl

d1ozgbn

Podziel się opinią

Share
d1ozgbn
d1ozgbn
Więcej tematów