Trwa ładowanie...
d3mnuo9

Licytacja zakończona. "Atlas kotów" z dedykacją Kaczyńskiego ma już właściciela

Spóźnieni mogą obejść się smakiem. Licytacja książki, którą prezes Prawa i Sprawiedliwości czytał na posiedzeniu Sejmu, już się zakończyła. "Atlas kotów" z podpisem Jarosława Kaczyńskiego trafi do osoby, która zaproponowała za niego aż 25 300 złotych. Szczęśliwego zwycięzcę poznamy jednak dopiero podczas koncertu "Granie na SZCZekanie".
Share
Atlas kotów z podpisem Jarosława Kaczyńskiego cieszył się dużym zainteresowaniem
Atlas kotów z podpisem Jarosława Kaczyńskiego cieszył się dużym zainteresowaniemŹródło: Allegro
d3mnuo9

Jarosław Kaczyński zaskoczył wszystkich. Podczas gdy inni posłowie dyskutowali o projektach ustaw o SN i KRS, zmianach ordynacji wyborczej czy handu w niedziele, on czytał "Atlas kotów". Sprawą zainteresowały się też zagraniczne media. Na tym jednak nie koniec niespodzianek od prezesa.

Wykorzystał zainteresowanie, które wzbudził, by zebrać pieniądze na szczytny cel - dla zwierząt. Przekazał książkę na aukcję charytatywną. Efekt jest piorunujący. Lekturę z dedykacją: "Dla przyjaciół zwierząt z bardzo serdecznymi pozdrowieniami Jarosław Kaczyński" wylicytowano na 25 300 zł.

Zobacz też: Żakowski ws. "Atlasu kotów": Kaczyński gardzi państwem; Lisicki: to pana obsesja

Sukces prezesa?

O zamiłowaniu Kaczyńskiego do kotów wiadomo nie od dziś. Nie wszyscy jednak spodziewali się takiego zainteresowania aukcją. Niektórzy węszą spisek.

d3mnuo9

Jan Grabiec z PO sugeruje, że licytacja była ustawiona.

Źródło: Allegro/WP

d3mnuo9

Podziel się opinią

Share
d3mnuo9
d3mnuo9
Więcej tematów