Trwa ładowanie...
d49ahsx

Jutro rekonstrukcja. Rzeczniczka rządu podała dokładną godzinę

Kiedy dojdzie do rekonstrukcji? Jak podała rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska, jutro w południe premier Mateusz Morawiecki przedstawi nowych ministrów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamy dokładną godzinę
Znamy dokładną godzinę (Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński)
d49ahsx

Informację podała Polska Agencja Prasowa oraz Radio RMF.

W poniedziałek rano wicemarszałek Senatu Adam Bielan podkreślił, że dojdzie do "głębokiej rekonstrukcji". - Nie mogę nic powiedzieć w sprawach personalnych – mówił w TVN24. Jedynie zdardził, że do zmian dojdzie w kierowanych przez Mateusza Morawieckiego ministerstwie finansów oraz rozwoju. - Będą też zmiany, które będą niespodzianką – dodał Adam Bielan.

d49ahsx

Co innego twierdzi Stanisław Karczewski. Według marszałka Senatu, rekonstrukcja rządu będzie... średnia. - Zostanie wymienionych mniej niż 10 ministrów, ale więcej niż 5 – mówił w rozmowie z Radiem ZET. Karczewski dodał, że liczba ministrów do wymiany nie jest dla niego zaskakująca. - Spodziewaliśmy się takiej rekonstrukcji – podkreślił.

ZOBACZ WIDEO: Decyzja rządu ws. ZUS może uderzyć w budżet

Przypomnijmy, że 11 grudnia zaprzysiężony został nowy rząd. Jedyną zmianą było zastąpienie Beaty Szydło Mateuszem Morawieckim na stanowisku premiera. Dotychczasowa szefowa rządu pozostała w jego składzie jako wicepremier.

Później doszło do zmian w Kancelarii Premiera. Nową rzeczniczką rządu została Joanna Kopcińska, szefem kancelarii - Michał Dworczyk, a szefem gabinetu politycznego - Marek Suski.

d49ahsx

Podziel się opinią

Share
d49ahsx
d49ahsx
Więcej tematów