Trwa ładowanie...

"Jesteście podli!". Okładka z Magdaleną Żuk wywołała burzę

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie okładki Gazety Polskiej. Tematem najnowszego wydania jest tajemnicza śmierć 27-letniej Magdaleny Żuk. W tekście powiązano tragedię m.in. z politykami Platformy Obywatelskiej. Internauci nie kryją oburzenia, w komentarzach "gratulują" dziennikarzom wyczucia.

"Jesteście podli!". Okładka z Magdaleną Żuk wywołała burzęŹródło: Twitter
d6pqlqp
d6pqlqp

Gazeta Polska opublikowała na Twitterze zdjęcie okładki środowego wydania. Widać na nim 27-letnią Magdalenę Żuk, której śmierć stała się tematem najważniejszego artykułu tygodnika.

Jak podaje portal naTemat.pl gazeta powiązała tragedię z politykami opozycji. "Nocne kluby, w których bywają prominentni politycy Platformy Obywatelskiej, narkotyki, duże pieniądze, handel ludźmi pod pozorem pracy hostess, tajemnicza śmierć młodej dziewczyny w Karpaczu – to tylko niektóre wątki pojawiające się w sprawie Magdaleny Żuk, która tragicznie zginęła w Egipcie. Teraz zarówno jej najbliższych znajomych, jak i całe środowisko prześwietla specjalnie powołany zespół złożony m.in. z oficerów Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Centralnego Biura Śledczego Policji" tymi słowami rozpoczyna się główny temat najnowszego wydania.

Internauci nie kryją oburzenia: "Marketingowo świetny pomysł z tą okładką", "Jesteście tak podli i żałośni, że słów brak", "Gratuluję wyczucia i taktu wobec zamordowanej i jej bliskich" - to tylko niektóre z pojawiających się, krytycznych komentarzy internautów.

d6pqlqp

Aktualnie prokuratura rozważa kilka wersji: samobójstwo, zabójstwo, związane z handlem ludźmi, zabójstwo, związane z narkotykami. Niewykluczone, że śmierć kobiety miała związek z jej problemami psychicznymi. Jak wynika z naszych informacji, Magdalena Żuk była pacjentką podległej tej placówce poradni i oddziałowi psychiatrycznemu w Sieniawce koło Bogatyni, czyli miejscowości, z której pochodzi dziewczyna.

d6pqlqp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6pqlqp
Więcej tematów