Trwa ładowanie...

Jarosław Kaczyński żąda przeprosin od Ryszarda Petru za "oszusta". Jest reakcja lidera Teraz!

Jarosław Kaczyński skierował wezwanie przedsądowe do Ryszarda Petru za nazwanie go "oszustem". Domaga się usunięcia wpisu na Twitterze i zapłaty 10 000 zł na rzecz "Stowarzyszenia na rzecz wspierania hospicjum im. Jana Pawła II w Ostrowcu Świętokrzyskim". Jest już odpowiedź Petru.

Share
Jarosław Kaczyński żąda przeprosin od Ryszarda Petru za "oszusta". Jest reakcja lidera Teraz!
Źródło: flickr.com
dfd7ne4

Sprawa dotyczy wpisy Ryszarda Petru na Twitterze. W środę napisał on na swoim profilu, że "żaden z Jarosława Kaczyńskiego biznesmen". "Człowiek, który zleca wykonanie prac i po roku nie płaci jest po prostu oszustem" - dodał. Wpis opatrzył hasztagiem #taśmyKaczyńskiego.

Kaczyński poczuł się urażony i domaga się usunięcia postu i zamieszczenia na profilu Petru na twitterze przeprosin. "Przepraszam pana Jarosława Kaczyńskiego za to, że w dniu 30 stycznia 2019 r., na portalu Twitter bezprawnie nazwałem pana Jarosława Kaczyńskiego oszustem. Oświadczam, że brak było podstaw do sformułowania takich określeń. Ubolewam, że w wyniku mojego bezprawnego działania bezpodstawnie naruszyłem dobre imię i godność Jarosława Kaczyńskiego" - ma napisać lider Teraz!.

dfd7ne4

Prezes PiS domaga się także zapłaty 10 000 zł na rzecz "Stowarzyszenia na rzecz wspierania hospicjum im. Jana Pawła II w Ostrowcu Świętokrzyskim".

Ryszard Petru natychmiast skomentował żądanie prezesa PiS. "Wielokrotnie widziałem w biznesie sytuacje, w których zamawiający odmawiał zapłaty i zaczynał kombinować. To się nazywa oszustwo! Jeśli tak było w przypadku J. Kaczyńskiego to będę podtrzymywał swoje słowa" - napisał lider Teraz!.

Zobacz także: Niesiołowski wysyła prezesa Kaczyńskiego do… więzienia

Źródło: polsatnews.pl

dfd7ne4

Podziel się opinią

Share
dfd7ne4
dfd7ne4
Więcej tematów