Trwa ładowanie...

Jarosław Kaczyński o Mateuszu Morawieckim. Tajemnicze słowa

Od kilku miesięcy w mediach pojawiają się doniesienia o tym, że Mateusz Morawiecki straci fotel premiera. Prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński przekonuje, że Morawiecki cieszy się jego zaufaniem i poparciem. Dodaje jednak, że "w polityce wszystko może się zdarzyć".
Share
Jarosław Kaczyński o Mateuszu Morawieckim. Tajemnicze słowa
Jarosław Kaczyński o Mateuszu Morawieckim. Tajemnicze słowaŹródło: PAP, Fot: Rafał Guz
d2lm0i1

W środę w "Gazecie Polskiej" ukaże się wywiad z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Zapowiedź tej rozmowy ukazała się w serwisie niezależna.pl.

Prowadzący rozmowę z wicepremierem, Katarzyna Gójska i Tomasz Sakiewicz, zapytali go, czy premier Mateusz Morawiecki nadal cieszy się jego poparciem i zaufaniem.

- Ma moje poparcie i zaufanie, bo gdyby nie miał, to nie byłby tym, kim jest. Na razie moje wsparcie mu to gwarantuje, choć oczywiście może się tak wydarzyć, że mój głos nie będzie miał takiego znaczenia - stwierdził Kaczyński.

d2lm0i1

Dopytywany, przez prowadzących rozmowę, co ma na myśli, odparł, że znaną powszechnie prawdę, "iż w polityce wszystko może się zdarzyć".

- Proszę nie doszukiwać się niczego szczególnego - dodał Jarosław Kaczyński.

Od kilku miesięcy trwają spekulacje dotyczące przyszłości Mateusza Morawieckiego. Według doniesień mediów miałby on stracić stanowisko premiera. Wśród jego następców wymieniano m.in. Mariusza Błaszczaka, Joachima Brudzińskiego, Daniela Obajtka, a także samego prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Źródło: niezależna.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2lm0i1

Podziel się opinią

Share
d2lm0i1
d2lm0i1
Więcej tematów