Trwa ładowanie...
d4e4bn1

Jarosław Kaczyński o "Emi". "Odpisałem pewnej pani"

Jarosław Kaczyński zabrał głos ws. swojej korespondencji z Emilią Sz. Kobieta miała być najważniejszym trybem w machinie hejtu, jaka działała przy resorcie sprawiedliwości. Prezes PiS stwierdził, że nie miał "zielonego pojęcia", że była ona hejterką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński zabrał głos ws. korespondencji z hejterką "Emi"
Jarosław Kaczyński zabrał głos ws. korespondencji z hejterką "Emi" (East News, Fot: Wojciech Laski)
d4e4bn1

Jarosław Kaczyński odwiedził w czwartek Siedlce. Na okręgowej konwencji PiS mówił o tym, jak przeciwnicy polityczni będą próbowali zniechęcać do głosowania na jego partię.

- Będzie mowa o jakichś rzekomych nadużyciach z naszej strony, czy o tym, że ja jako poseł, wykonując swoje obowiązki poselskie, oczywiście nie mając zielonego pojęcia, czego to dotyczy, odpisałem pewnej pani, która następnie okazała się hejterką - powiedział Kaczyński.

Jarosław Kaczyński o korespondencji z "Emi". "Takich listów codziennie podpisuję dziesiątki"

Chodzi o Emilię Sz., która działając w porozumieniu, a często na zlecenie wiceministra sprawiedliwości Łukasza Piebiaka, oczerniała wybranych sędziów w internecie. Kobieta w lipcu tego roku pisała do Jarosława Kaczyńskiego z prośbą o interwencję.

d4e4bn1

Prezes PiS odpisał skierował jej sprawę do Rzecznika Praw Dziecka i zaoferował dalszą pomoc. - Ja takich listów codziennie podpisuję dziesiątki. Ale i z tego nawet próbują zrobić sprawę. I tu nie chodzi im o mnie, ja się tego nie obawiam - powiedział Kaczyński.

Polityk stwierdził, że "robi się aferę" z tego, że "wykonuje swoje obowiązki poselski". - Tu już nie z igły, bo nawet igły nie ma, z niczego po prostu (...) robi się aferę, a o wielkich aferach, o miliardach się po prostu nie mówi - powiedział Kaczyński.

Czytaj też: Jarosław Kaczyński korespondował z "Emi". Prezes twierdzi, że jej nie zna
Jarosław Kaczyński pisał do hejterki "Emi". "Nie zna nadawców"

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4e4bn1

Podziel się opinią

Share
d4e4bn1
d4e4bn1
Więcej tematów