Trwa ładowanie...

Jarosław Kaczyński lubi oglądać rodeo. Prezes PiS chce zablokować wywiad dla Superstacji?

• Wojciech Szacki podał na Twitterze, że PiS próbuje zablokować wywiad Jarosława Kaczyńskiego dla Superstacji
• Prezes PiS miał być przekonany, że udziela wywiadu "Polsatowi"
• Prezes Superstacji Adam Stefanik: to niemożliwe, kamera i mikrofon były oznakowane

Jarosław Kaczyński lubi oglądać rodeo. Prezes PiS chce zablokować wywiad dla Superstacji?Źródło: WP, fot: Konrad Żelazowski
daved2s
daved2s

Jak podaje "Newsweek", prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński naciska na wstrzymanie emisji rozmowy, którą przeprowadził z nim dziennikarz Superstacji. Informację taką podał na Twitterze dziennikarz "Polityki" Wojciech Szacki.

Rozmowa nie została jeszcze pokazana w całości, ale już zrobiło się o niej głośno. Jarosław Kaczyński nazywa politycznych przeciwników "elementem animalnym" i deklaruje, że jest fanem rodeo.

daved2s

W rozmowie z "Newsweekiem" jeden z dziennikarzy Superstacji przyznał, że partia rządząca próbuje zablokować materiał, bowiem prezes Kaczyński był przekonany, że wywiad ukaże się na antenie Polsatu.

Prezes Superstacji Adam Stefanik, pytany przez "Newsweek" o wywiad, odpowiada, że materiał jest gotowy i przygotowany do emisji. Informację o możliwości pomyłki kwituje stwierdzeniem, że to nie było możliwe, bo i kamery i mikrofony były oznakowane logo Superstacji.

Emisja zaplanowana jest na piątek, ale temat jest szeroko komentowany w internecie. Jarosław Kaczyński w wywiadzie opowiada m.in. o swoim życiu prywatnym. - Bardzo późno kładę się spać, więc w nocy czasem patrzę na telewizję, na różne powtórki audycji politycznych i czasem na sport. Bardzo lubię oglądać rodeo, ujeżdżanie byków. Bardzo mnie to bawi - mówił w wywiadzie prezes PiS.

daved2s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
daved2s
Więcej tematów