Trwa ładowanie...

Jarosław Kaczyński: kwestia władzy w Polsce nie jest rozstrzygnięta

To nasz największy sukces. Dziękuję wyborcom za poparcie oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zwycięstwa - powiedział prezes PiS. - Sprawa władzy w Polsce jeszcze się nie rozstrzygnęła - zaznaczył Jarosław Kaczyński.
Share
Prezes PiS Jarosław Kaczyński w oświadczeniu dziękował wyborców, ale przede wszystkim mobilizował ich przed kampanią i jesiennym głosowaniem
Prezes PiS Jarosław Kaczyński w oświadczeniu dziękował wyborców, ale przede wszystkim mobilizował ich przed kampanią i jesiennym głosowaniemŹródło: mat. prasowe/PiS
d31ew04

- Chciałem podziękować wyborcom za poparcie, a także za wysoką frekwencję. (...) Dziękuję także szefowi naszego sztabu Tomaszowi Porębie i premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który wykazał ogromną odporność. Dziękuję mu za wielką aktywność oraz ciężką pracę - mówił Kaczyński na popołudniowej konferencji prasowej.

- Wygraliśmy wybory w zdecydowany sposób - podkreślał prezes PiS w oświadczeniu.

Złożył również podziękowania Beacie Szydło i całemu sztabowi wyborczemu partii.

d31ew04

- To ich ogromna zasługa. Ten sukces to najlepszy wynik, jaki polska partia uzyskała po 1989 roku w jakichkolwiek wyborach - powiedział Jarosław Kaczyński.

Zobacz także: Paweł Kowal o wyniku Szydło. "Mówiłem, że zmiecie wszystko"

- Ten wielki sukces, wysoki wynik nie jest dla nas sygnałem do zaprzestania działań. Będziemy nadal ciężko pracować - mówił szef rządzącego obozu.

d31ew04

Kaczyński ostrzega przed opozycją

- Opozycja będzie walczyć jeszcze gorszymi metodami niż dotychczas - ostrzegł prezes PiS swoich zwolenników. - Sprawa władzy w Polsce jeszcze się nie rozstrzygnęła - ocenił Jarosław Kaczyński.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d31ew04

Podziel się opinią

Share
d31ew04
d31ew04
Więcej tematów