Trwa ładowanie...
d1enunj

Jarosław Kaczyński: "Cieszę się, gdy słyszę, że jestem dyktatorem"

- Zawsze się cieszę, kiedy słyszę, że jestem dyktatorem, bo to są akty szaleństwa. Ktoś przeprowadza demonstrację i jednocześnie twierdzi, że nie wolno w Polsce przeprowadzać demonstracji - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości w Nowym Sączu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński w Nowym Sączu
Jarosław Kaczyński w Nowym Sączu (PAP, Fot: Grzegorz Momot)
d1enunj

Jarosław Kaczyński skomentował w ten sposób okrzyki "dyktator", którymi został powitany przez protestujących przed siedzibą nowosądeckiej konwencji PiS.

- Chcemy aktywnego społeczeństwa, które będzie z jednej strony podporą samorządów, a z drugiej strony będzie także tych samorządów kontrolerem - powiedział. - Samorząd jak każda władza niezależnie od szczebla, działa dobrze, jeżeli jest pod kontrolą. Oczywiście nie taką kontrolą jak ta, którą mogliśmy tutaj zobaczyć, z tymi wszystkimi okrzykami - dodał.

Prezes PiS przedstawił kandydatkę Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Nowego Sącza - Iwonę Mularczyk, żonę posła Arkadiusza Mularczyka. Zapewnił, że zdecydowanie ją popiera i jest przekonany, że będzie najlepiej współpracowała z rządem. - Nowy Sącz, który ma bardzo wiele dynamicznych ludzi, mógłby być czymś jeszcze większym i silniejszym ekonomicznie, i szczęśliwszym, jeżeli chodzi o poziom życia ludzi, i aby nie był wykluczony komunikacyjnie, bo rzeczywiście dotrzeć do waszego miasta nie jest łatwo - stwierdził Kaczyński. Lider PiS stwierdził, że warto byłoby stworzyć aglomerację nowosądecką.

d1enunj

Kaczyński zapewnił, że działacze PiS to "uczciwi i sprawni ludzie", co gwarantuje szybki rozwój Polski. - Jeżeli tacy uczciwi i sprawni ludzie będą także rządzili w samorządach, jeżeli to się wszystko razem połączy, jeżeli zdołamy na podstawie tej patriotycznej konsolidacji jakoś zjednoczyć podzielony dzisiaj naród, nad czym szczerze boleję, jeżeli to nie będzie na chwilę tylko na dłużej, to naprawdę możemy pójść bardzo szybko do przodu. Możemy uzyskać to czego w historii dotąd nie było - powiedział prezes PiS.

Źródło: Polsat News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1enunj

Podziel się opinią

Share
d1enunj
d1enunj
Więcej tematów