Trwa ładowanie...

Janusz Kowalski pytany o Zbigniewa Ziobrę. "Ma gołębie serce"

Zbigniew Ziobro ma gołębie serce - oświadczył Janusz Kowalski pytany o szefa Solidarnej Polski. Polityk mówił też o ewentualnej współpracy partii z innymi formacjami. Kowalski wspomniał o Konfederacji.
Share
Janusz Kowalski pytany o Zbigniewa Ziobrę. Zaskakująca odpowiedź
Janusz Kowalski pytany o Zbigniewa Ziobrę. Zaskakująca odpowiedźŹródło: East News
d4ncwvc

Janusz Kowalski, do niedawna wiceminister w resorcie aktywów państwowych, był gościem na antenie Radia ZET. Był pytany m.in. o to, czy jego wyrzucenie z rządu było powodem konsekwentnej krytyki premiera.

- To, co się dzieje od 2019 roku, od wyborów, jest troszeczkę niepokojące i na ten temat rozmawiamy w ramach koalicji. Odchodzenie od programu PiS jest czymś, z czym Solidarna Polska się nie zgadza - odparł polityk.

Czy bierze pod uwagę start na wspólnych listach Solidarnej Polski z Konfederacją? - Jestem zwolennikiem tego, żeby współpracować. Nie ma wroga na prawicy. Jestem otwarty na dialog. Jeśli gwarancją byłoby niedopuszczenie komunistów, PO, Hołowni do władzy: absolutnie nie wykluczam - powiedział były wiceminister.

d4ncwvc

Maseczki. Bartosz Arłukowicz zirytowany słowami Adama Niedzielskiego

Zbigniew Ziobro: jakie ma wady? Janusz Kowalski odpowiada

Podczas rozmowy pojawiła się również kwestia szefa Solidarnej Polski i ministra sprawiedliwości: Zbigniewa Ziobry.

d4ncwvc

- Mam świadomość, że jest największym wrogiem dla PO. Wielu polityków PO, każdego dnia o 6 rano zastanawia się, czy nie zadzwoni dzwonek, nie zapuka CBA albo prokuratorzy. On wsadza za kraty tych wszystkich, którzy łupili Polskę - oświadczył Janusz Kowalski.

Prowadząca Beata Lubecka spytała, jakie wady ma Ziobro. – Ma gołębie serce. Mówię to z całym przekonaniem – odparł były wiceminister. - Jest człowiekiem o niezwykłej naturze przyjacielskiej. Buduje świetnie zespół. To świetny szef, jasno zadaniuje, rozlicza i jest bardzo sprawiedliwy. To zaszczyt współpracować z nim - dodał.

Źródło: Radio ZET

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4ncwvc

Podziel się opinią

Share
d4ncwvc
d4ncwvc
Więcej tematów