Trwa ładowanie...
d12md4u

James Bond znowu w Aston Martinie

Aston Martin Vanquish V12 (Fot.Aston Martin)
Agent brytyjskich służb specjalnych James Bond przesiada się znowu do Aston Martina. Jak poinformował producent kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda, w kolejnym epizodzie grający agenta 007 Pierce Brosnan będzie jeździł najnowszym Aston Martinem - Vanquish V12.

Share
d12md4u

W trzech ostatnich filmach, James Bond ratował świat z samochodów BMW. Teraz będzie już całkowicie brytyjski. Niemiecki koncern z godnością jednak przyjął porażkę.Tak czy owak nasz samochód wystąpił w trzech filmach o przygodach agenta 007 i jesteśmy z tego zadowoleni - powiedział rzecznik BMW.

Monachijczycy nie wierzą, by cała sprawa miała coś wspólnego ze sprzedażą przez BMW brytyjskiego Rovera.Po prostu niezbyt energicznie zabiegaliśmy o kolejną rolę dla naszego auta - stwierdził rzecznik BMW.

Na razie nie wiadomo, ile Ford, do którego należy marka Aston Martin, zapłacił producentom filmu, by agent 007, tak jak kiedyś, jeździł Aston Martinem. Zdjęcia do kolejnego filmu o Jamesie Bondzie rozpoczną się na początku przyszłego roku.

Vanquish V12 jest czwartym modelem Aston Martina, którym będzie podróżował słynny agent. Do sprzedaży samochód ten trafi we wrześniu tego roku. Ma kosztować 228 tysięcy USD. Aston Martin Vaquish V12 wyposażony jest w dwunastocylindrowy silnik o mocy 457 KM. Dzięki tej jednostce auto osiąga maksymalną prędkość 306 km/h, a do "setki" rozpędza się w 4,7 sekundy. (ps)

* Więcej o samochodach:*MOTO WP

d12md4u

Podziel się opinią

Share
d12md4u
d12md4u
Więcej tematów