Trwa ładowanie...
dbyxz28

Internetowa ekspansja prezydenta Hugo Chaveza

Prezydent Wenezueli Hugo Chavez otworzył swoją stronę internetową i zaczął zamieszczać posty na blogu. Ma to być kamień milowy na drodze do zwiększenia jego popularności wśród internautów. Wcześniej założył konto na portalu społecznościowym Twitter.

Share
dbyxz28

Najważniejszy człowiek w Wenezueli oświadczył, że jednym z celów otwarcia strony "www.chavez.org.ve" jest chęć walki ze wszystkimi ludźmi pomawiającymi go za pośrednictwem internetu.

Chavez, który dotychczas stawiał raczej na swój telewizyjny wizerunek, obecnie zamierza zadbać również o poparcie "w sieci". Przed miesiącem otworzył konto na portalu społecznościowym Twitter, gdzie rzesza jego sympatyków liczy już ponad 435 tysięcy osób.

W jednej ze swoich pierwszych wiadomości na nowej stronie wenezuelski polityk wyraził zadowolenie ze spotkania z przedstawicielami chińskich władz, nazywając je "morzem pomysłów". Na stronie Chaveza można znaleźć jego przemowy, zdjęcia i pliki filmowe. Ponadto każdy użytkownik może wysłać prywatną wiadomość do sztabu prezydenta.

dbyxz28

Podziel się opinią

Share
dbyxz28
dbyxz28
Więcej tematów