Trwa ładowanie...

Interesująca rozmowa z reporterem TVP Info. Senator robił coraz większe oczy

Miłosz Kłeczek, sejmowy reporter TVP Info, udowodnił, że dziennikarzom czasem zdarza się zapomnieć na czym polega przeprowadzanie wywiadu. Podczas rozmowy z jednym z polityków swoje pytanie zamienił w wielozdaniowy monolog i nie dał dość do słowa zdziwionemu senatorowi PiS.

Share
Interesująca rozmowa z reporterem TVP Info. Senator robił coraz większe oczyŹródło: Twitter
d3rx7yw

Dziennikarz TVP Info poprosił Jana Marię Jackowskiego o skomentowanie środowej decyzji Komisji Europejskiej w sprawie uruchomienia artykułu 7. traktatu UE wobec Polski. Rozmowa z reporterem trwała około 8 minut, jednak pod koniec to nie senator, a sam dziennikarz udzielił podsumowującego komentarza podsumowującego komentarza.

"Ten cały konflikt dotyczący reformy wymiaru sprawiedliwości, który przeniósł się z gruntu krajowego na grunt międzynarodowy, tak naprawdę osłabia pozycję opozycji. Osłabia pozycję opozycji, to może brzmieć śmiesznie, natomiast patrząc na słupki poparcia, Nowoczesna traci, Platforma Obywatelska bardzo traci, PiS zyskuje" - stwierdził Miłosz Kleczek.

d3rx7yw

"Mimo wszystko Platforma Obywatelska i Nowoczesna nie zmieniają retoryki, cały czas idą w zaparte, że należy na forum Unii Europejskiej rozmawiać o wymiarze sprawiedliwości w Polsce, że rzekomo jest łamana konstytucja, łamana praworządność" - kontynuował reporter TVP Info. "Dzisiaj rozmawiałem tutaj w Sejmie z Pawłem Rabiejem z Nowoczesnej i pytałem, czy jednak te sprawy nie powinny być dyskutowane w Polsce, w parlamencie, a nie przenoszone na grunt Brukseli czy też Komisji Europejskiej. Narracja Nowoczesnej pozostaje taka sama: podważane są w Polsce wartości europejskie" - dodał.

Dziennikarz w końcu zakończył swoją wypowiedź, ale nadal nie dopuścił do głosu senatora, ponieważ w tym czasie zaczynała się konferencja Fransa Timmermansa, którą stacja telewizyjna chciała jak najszybciej puścić na antenę.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3rx7yw

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rx7yw
d3rx7yw
Więcej tematów