Trwa ładowanie...

Huczna impreza u Romana Giertycha. Zapłacił karę i szybko to skomentował

Roman Giertych musiał zapłacić karę za imprezę, na której interweniowała policja. Kwota, jaką mu zasądzono, jest jednak wyjątkowo niska. "Mógłbym zapłacić 1000 razy więcej!" - skomentował Giertych.

Share
Huczna impreza u Romana Giertycha. Zapłacił karę i szybko to skomentowałŹródło: East News, fot: JAN GRACZYNSKI
d1sufah

Pamiętacie imprezę u Romana Giertycha? Była naprawdę huczna. Do mecenasa dwa razy przyjeżdżały patrole policji.

Impreza zorganizowana była z okazji urodzin jego żony.

Wśród gości nie zabrakło prominentnych polityków różnych partii. Obecny był minister sprawiedliwości w rządzie Platformy Obywatelskiej Borys Budka, Tomasz Nałęcz (doradca Bronisława Komorowskiego)
, Ryszard Kalisz (minister spraw wewnętrznych w rządzie Sojuszu Lewicy Demokratycznej) a także Kazimierz Marcinkiewicz (były premier w rządzie Prawa i Sprawiedliwości).

d1sufah

Z relacji SE wynika, że z kolei Magda Gessler na imprezę przybyła... helikopterem. Takiego poziomu decybeli nie mogli wytrzymać sąsiedzi Giertycha. Na miejsce wzywane były patrole policji - najpierw o godzinie 22. - Wtedy skończyło się na pouczeniu - relacjonuje Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Drugi raz policja została wezwana "grubo po północy". Szczęśliwie, nim patrol dotarł na miejsce - goście już opuszczali posesję mecenasa.

Następnęgo dnia sąsiedzi zgłosili jednak oficjalną skargę.

Kara za imprezę

Teraz sprawa dobiegła końca i Roman Giertych musiał zapłacić. Jednak kara była bardzo niska.

d1sufah

"Zapłaciłem 200 zł grzywny za huczne urodziny mojej żony. Dla Ciebie kochanie mógłbym zapłacić 1000 razy więcej! Jeszcze raz 100 lat!" - napisał na Twitterze mecenas.

d1sufah
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sufah
d1sufah
Więcej tematów