Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na wtorek 11 grudnia 2018 roku

Horoskop dzienny na wtorek 11 grudnia 2018 roku. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na wtorek 11 grudnia 2018 roku
Źródło: iStock.com, Fot: iStock
d3a741n

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Nie słuchaj tych, którzy usiłują podważyć Twoją pewność siebie. Jesteś osobą ambitną, która bardzo przejmuje się opinią innych. W niektórych sytuacjach może się to za bardzo odbić na Twoim samopoczuciu. Zamiast wszystko przeżywać, skup się na działaniu. Sukces pozwoli udowodnić niedowiarkom, że Cię nie docenili.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02–20.03) Dostaniesz od losu nauczkę. Na szczęście będzie przypominać bardziej formę upomnienia, niż poważnej kary. To odpowiedni moment, żebyś zatrzymał się i dokładnie przemyślał swoje postępowanie. Twoje marzenie jest możliwe do spełnienia, ale stale odciągają Cię od niego mało produktywne zajęcia. Zrezygnuj ze zbędnych rozrywek i zacznij wykorzystywać swoją kreatywność.

d3a741n

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03–19.04) Nie bój się pytać. Zostałeś postawiony w nowej sytuacji i to normalne, że Twoja wiedza w danej kwestii jest mniejsza od innych. Nie stresuj się, bo nie masz powodu. Pamiętaj, że to właśnie wyzwania kształtują nasz charakter. Wsparcie znajdziesz w osobach spod znaków wodnika oraz koziorożca. Mają w sobie dużo empatii i od razu znajdziecie wspólny język.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Po okresie ciężkiej pracy wreszcie przyjdzie czas na odpoczynek. Nie wyszukuj sobie kolejnych nadprogramowych prac. Twoje ciało i umysł są zmęczone, a relaks pozwoli Ci odzyskać siły. W najbliższym czasie spodziewaj się dobrej nowiny. Znacznie podniesie Cię na duchu i zmobilizuje do dalszego działania.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Nie pozwól, żeby stres dominował Twoje podejście do wielu spraw. Trudniejsza sytuacja w kwestiach zawodowych nie usprawiedliwia takiego nastawienia do osób trzecich. Zbyt szybko ulegasz irytacji wylewając swoje żale na najbliższych. Są to osoby, które Cię kochają, a wypowiedziane w gniewie słowa mogą ranić bardziej, niż Ci się wydaje.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06–22.07) To dobry moment na rozwój osobisty. Twój umysł jest szczególnie otwarty na nową wiedzę. Nie chwytaj się najprostszych rozwiązań, ale korzystaj z wszelkich okazji do nauki nowych rzeczy. Dobrze wykorzystana wiedza zaowocuje sukcesem w kwestiach zawodowych. Bądź skupiony i zdeterminowany do nauki, a los przygotuje dla Ciebie pewną atrakcyjną ofertę. To może być prawdziwa szansa.

d3a741n

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Dzisiejszy dzień zacznie się bardzo nerwowo. Kilka drobnych, irytujących splotów wydarzeń może popsuć Twój humor. Szczególnie irytujące okażą się uwagi pewnej osoby. Postaraj się odpowiadać na nie grzecznie i kontrolować swoje emocje. Jeżeli wybuchniesz złością, stracisz w oczach osoby, na której opinii bardzo Ci zależy. Czas na odpoczynek znajdziesz dopiero wieczorem. Najlepiej zrobią Ci samotny relaks i kontemplacja w domowym zaciszu.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Nie planuj niczego na zapas. Przed Tobą wiele nieoczekiwanych wydarzeń, które nie sposób będzie przewidzieć. Zaakceptuj taki stan rzeczy i nie próbuj na siłę szukać miejsca w grafiku, wolniejsze chwile przyjdą później. Dziś staniesz również w obliczu dylematu. Decyzja, którą podejmiesz będzie miała wpływ nie tylko na Ciebie samego, ale również na Twoich najbliższych.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Niczego nie obiecuj dopóki nie będziesz pewien, że jesteś w stanie dotrzymać danego słowa. Ktoś bliski przechodzi trudny okres. Naturalnym jest, iż chcesz go wesprzeć. Pamiętaj jednak, że szczere słowo znaczy więcej od najpiękniejszego kłamstwa. Zamiast załagadzać istniejący problem, spróbuj poszukać rozwiązania. Twoja szczerość zostanie doceniona.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Uważaj, w Twoim otoczeniu znajduje się osoba zazdrosna. To ktoś, kto nie znosi sprzeciwu, jest bardzo ambitny i bacznie obserwuje każdy Twój ruch. Rywalizacja może okazać się dobrym motywatorem w walce o sukces. Pamiętaj jednak, żeby cały czas trzymać nerwy na wodzy. Nerwy nie sprzyjają koncentracji.

d3a741n

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11–21.12) Przez ostatnie dni byłeś tak zabiegany, że ledwo znajdowałeś czas na chwilę wytchnienia. Będąc w ciągłym biegu nawet nie dostrzegłeś, iż zaczynasz zaniedbywać najbliższych. Ktoś bliski bardzo za Tobą tęskni i boryka się z pewnym problemem, którym nie chce zaprzątać Ci głowy. Poświęć mu uwagę, zaproponuj wspólne wyjście i zdobądź się na szczerą rozmowę. Sprawa jest poważniejsza niż myślisz.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Nie ma niczego złego w tym, że chcesz pomagać innym, dopóki nie zaczynasz zaniedbywać przy tym własnych obowiązków. Osoby, które stale proszą Cię o pomoc mogą zacząć wykorzystywać Twoje dobre intencje. Bądź bardziej asertywny i skup się na własnej pracy. Jesteś otwarty i towarzyski. Twój charakter w zupełności wystarczy do zdobycia sympatii nowych ludzi.

d3a741n

Podziel się opinią

Share
d3a741n
d3a741n
Więcej tematów