Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na piątek 11 stycznia 2019

Horoskop dzienny na piątek 11 stycznia 2019. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Horoskop dzienny na piątek 11 stycznia 2019Źródło: iStock.com
d3fl18j
d3fl18j

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Przed Tobą stresujący, pełen napięć dzień. Punktualność to podstawa, dlatego pamiętaj, żeby być na czas w wyznaczonym miejscu. Zachowaj zimną krew, a podołasz wszystkim wyzwaniom. Masz wystarczającą wiedzę i umiejętności, żeby dać sobie radę. Jeżeli się wykażesz, spotka Cię nagroda.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) To Twój szczęśliwy dzień. Pomysł, którego nie byłeś pewien okaże się strzałem w dziesiątkę. Zaoszczędzisz dużo czasu i szybciej uwiniesz się z obowiązkami. Los sprzyja spotkaniom towarzyskim. Pewna osoba, która wcześniej nie miała dla Ciebie czasu zacznie dążyć do pogłębienia relacji. Masz wokół siebie wyjątkową aurę, która przyciąga wpływowe osoby. Wykorzystaj ją.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Odkryjesz w sobie zdolności przywódcze. Przed Tobą ambitne zadanie zespołowe. Nie bój się stanąć na czele grupy. Masz dobre pomysły i jesteś spostrzegawczy. Dzięki temu z łatwością dostrzegasz mocne strony innych. Uwierz w siebie i przejmij inicjatywę. Możesz zyskać więcej, niż Ci się wydaje.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Zaczynasz czuć coś więcej do pewnej osoby, ale obawiasz się, że ona nie odwzajemnia Twoich uczuć. Nie wycofuj się przed podjęciem walki, ponieważ później możesz żałować. Nie podejmuj jednak dużych, ryzykownych kroków. Zamiast tkwić w czymś, co przypomina uczucie platoniczne, skup się na bliższym poznaniu tej osoby. Macie podobną pasję, która okaże się dobrym punktem zaczepienia. Pamiętaj, że wspólne tematy odgrywają kluczową rolę w budowaniu relacji.

d3fl18j

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Najwyższy czas, żebyś uwierzył we własne możliwości. Twoja wiedza i kompetencje są naprawdę wystarczające, żeby postarać się o lepsze stanowisko. To dobry moment do rozwoju kariery. Zdobądź się na odwagę i zawalcz o swoje. Jeżeli dowiesz się, że obecny zawód nie daje Ci możliwości awansu, może najwyższy czas pomyśleć o zmianie stanowiska? Masz dużo do zaoferowania, tylko nie każdy jest w stanie to docenić.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Wytrzymaj, czeka Cię jeszcze trochę pracy, ale już niedługo napięty okres się skończy. Przekonasz się na własnej skórze, że Twój wysiłek nie pójdzie na marne i spotka Cię miła nagroda. Uważaj na osoby spod znaku byka. Będą chciały przypisać sobie Twoje zasługi. Nie ma niczego złego w pomaganiu innym, ale tym razem na pierwszym planie stawiaj własne potrzeby.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Dziś wszystkim lwom dopisuje wyjątkowe szczęście. To dobry czas na podejmowanie wyzwań. Otwórz się również na nowe znajomości i nie odmawiaj spotkań towarzyskich. Nowe grono znajomych zarazi Cię swoim hobby podsuwając pewien pomysł. Spróbuj zaangażować się w nową pasję, a na długo pożegnasz rutynę.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Ktoś, po kim nigdy się tego nie spodziewałeś, odsłoni swoje wrażliwe oblicze. Fakt, że nowa osoba się przed Tobą otwiera oznacza, że darzy Cię dużym zaufaniem. Miej na uwadze, że to ktoś wpływowy, kto cieszy się dużym uznaniem w oczach osób trzecich. Jeżeli postąpisz taktownie i okażesz należyte wsparcie, masz szansę zyskać nowego przyjaciela. Pamiętaj jednak, że masz do czynienia z kimś o dużej dumie, kogo łatwo urazić.

d3fl18j

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Wkraczasz w nowy etap i potrzebujesz odmiany. Zmiany wprowadzone do Twojego otoczenia naładują Cię pozytywną energią. To dobry moment, żeby pomyśleć o remoncie albo chociażby przemeblowaniu. Los sprzyja również wszelkim decyzjom dotyczącym zmian w wyglądzie. Jeśli się na nie zdecydujesz, wiedz że będą korzystne.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Ostatnio nie masz szczęścia w grach, pamiętaj, żeby się nie zakładać i nie pożyczać dużych sum pieniędzy. Sytuacja rysuje się inaczej, jeżeli chodzi o sprawy miłosne. Masz więcej niż jednego adoratora. Swoim silnym charakterem przyciągasz do siebie wiele osób, choć nawet nie jesteś tego świadomy. Nie spiesz się, kiedy staniesz w obliczu dylematu. Masz jeszcze czas na podjęcie decyzji, a wiedz, że nie będzie prosta.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Nie należy oceniać książki po okładce. Ktoś, po kim się tego nie spodziewałeś okaże Ci bezinteresowną pomoc. Zamiast unosić się dumą i działać samodzielnie, przyjmij propozycję. Wyjdziesz na tym korzystnie. Nie czekaj zbyt długo, żeby się odwdzięczyć. Wzajemna pomoc zbliży Was do siebie i zyskasz nowego sojusznika, z którym dodatkowo połączy Cię również ten sam dzień.

d3fl18j

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Po napiętym okresie przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Będziesz duszą towarzystwa, która dosłownie przyciągnie do siebie ludzi. Zaproponuj spotkanie towarzyskie lub daj się zaprosić innym. Relaks i dobra zabawa będą miłą odskocznią od codziennych obowiązków. Poznasz również osobę, która wpadnie Ci w oko. To dobry moment, by zacząć myśleć o budowaniu nowej relacji.

d3fl18j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fl18j
Więcej tematów