Trwa ładowanie...
d3fvu3j

Hejterka miała włamać się na pocztę wiceszefa ŻW. Służby nabrały wody w usta

Prywatna skrzynka mailowa gen. Roberta Jędrychowskiego, wiceszefa Żandarmerii Wojskowej, miała zostać zhakowana. Do przestępstwa przyznała się hejterka, która miała współpracować z wysokimi rangą oficerami tej formacji. Służby nie komentują sprawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hejterka przyznała się do włamania na prywatną skrzynkę mailową wiceszefa ŻW
Hejterka przyznała się do włamania na prywatną skrzynkę mailową wiceszefa ŻW (East News, Fot: WOJTEK LASKI)
d3fvu3j

Farma trolli, czyli fikcyjnych kont w mediach społecznościowych zajmujących się hejtowaniem wskazanych osób miała istnieć nie tylko przy ministerstwie sprawiedliwości. Onet sugeruje, że analogiczna komórka działała przy Żandarmerii Wojskowej i niszczyła ludzi skarżących się na mobbing w jednostce.

Odpowiedniczką "Emi" miała być w tym procederze hejterka obsługująca kilka anonimowych kont. Kobieta pochwaliła się innej internautce, że włamała na prywatną skrzynkę pocztową gen. Roberta Jędrychowskiego, wiceszefa ŻW - donosi portal.

Hejterka przyznała się do włamania na pocztę wiceszefa ŻW. "Zestrachał się"

d3fvu3j

"Wlazłam o 2 w nocy, zeszłam o 6 rano" - napisała w listopadzie 2018 r. do swojej rozmówczyni. Kobieta opisywała rodzinne sprawy generała, korespondencję z doradcą prezydenta, gen. Jarosławem Kraszewskim, i inne wrażliwe dane.

Według hejterki gen. Jędrychowski posiadał na swojej prywatnej poczcie informacje wrażliwe. "Pan generał zestrachał się, co wiem i co ściągnęłam se na kompa. Nie może służb o tym poinformować, bo on tam ma bardzo dużo rzeczy na klauzulach, więc by w d...ę dostał tak, że hej" - napisała.

Hejterka włamała się na pocztę wiceszefa ŻW. Służby nabrały wody w usta

Wiceszef Żandarmerii Wojskowej to jedna z osób, która ma dostęp do informacji tajnych. Choć obowiązuje je zakaz przekazywania ich w prywatnej korespondencji, praktyka często pokazywała, że jest inaczej.

d3fvu3j

O komentarz w sprawie włamania na skrzynkę pocztową gen. Roberta Jędrychowskiego dziennikarze Onetu poprosili MON, ŻW i Biuro Bezpieczeństwa Narodowego. Żadna z tych instytucji nie odpowiedziała.

Czytaj też: Farma trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości. Maciej Mitera stanowczo o Emilii
B. dowódca sił zbrojnych Lech M. zatrzymany przez Żandarmerię Wojskową

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3fvu3j

Podziel się opinią

Share

d3fvu3j

d3fvu3j
Więcej tematów