Trwa ładowanie...

Hanna Lis ostro do Jarosława Kaczyńskiego i Krystyny Pawłowicz. "Odpieprzcie się od naszych dzieci"

Hanne Lis oburzyło wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego na konwencji PiS. Polityk mówił tam o seksualizacji małych dzieci. "Odpieprzcie wy się hipokryci od naszych dzieci" – napisała dziennikarka.
Share
Hanna Lis oburzona słowami Jarosława Kaczyńskiego
Hanna Lis oburzona słowami Jarosława KaczyńskiegoŹródło: East News, Fot: Mateusz Jagielski
d26j9lz

Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego wywołało wiele komentarzy. Prezes PiS nawiązał w nim do tego, że Rafał Trzaskowski podpisał Warszawską Deklarację LGBT+. - W niektórych miejscach w Polsce już jest stosowana specyficzna socjotechnika, którą trudno nazwać wychowaniem. W jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci. To się zaczyna w wieku 0-4. Im bardziej się to czyta, tym bardziej włosy dęba stają - mówił Kaczyński.

Do jego słów odniosła się Hanna Lis. "Znamienne, że 'wojnę o polskie dzieci' wypowiadają bezdzietna stara panna i bezdzietny stary kawaler. Czekam aż na linii frontu zjawi się prokurator Piotrowicz, obrońca księdza pedofila z Tylawy. Powiem wprost: a odpieprzcie wy się hipokryci od naszych dzieci" – napisała na Twitterze dziennikarka.

d26j9lz

"stara panna", o której pisze Lis to Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS komentowała przemówienie Jarosława Kaczyńskiego. "No, to wojna ! O polskie dzieci, polskie rodziny. O polską wieś i miasta. O Polskę i Europę, która czeka na naszą pomoc. O polską tożsamość i kulturę. Będziemy 'gryźć trawę', ale musimy tę kulturową wojnę wygrać. Agendy Sorosa, lewackich patologii obyczajowych - precz od Polski i UE" – napisała Krystyna Pawłowicz.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zatrzymanie podejrzanego o porwanie 3-letniej Amelki

d26j9lz

Podziel się opinią

Share
d26j9lz
d26j9lz
Więcej tematów