Trwa ładowanie...

Grzegorz Schetyna: wyznanie Małgorzaty Wassermann jest kompromitujące

Tak lider PO Grzegorz Schetyna skomentował słowa przewodniczącej sejmowej komisji ds. afery Amber Gold. Małgorzata Wassermann zwróciła się do Jacka Rostowskiego mówiąc: do polityki przyszłam dlatego, żebyście z niej na zawsze odeszli.
Share
Grzegorz Schetyna skomentował słowa Małgorzaty Wassermann
Grzegorz Schetyna skomentował słowa Małgorzaty WassermannŹródło: WP.PL
d1o8hgb

- W polityce nie jest się po to, żeby kogoś innego z niej wykluczać. Małgorzata Wassermann pokazała, dlaczego ona sama nie powinna być w polityce – dodał w radiowej Trójce Grzegorz Schetyna. Lider PO powtórzył, że w sytuacji, w której PiS ma większość w Sejmie i może wprowadzić każdą ustawę, to ujawnianie swoich intencji wobec opozycji jest kompromitujące.

Grzegorz Schetyna odniósł się też do samego przesłuchania Jacka Rostowskiego przed sejmową komisją śledczą. – Rostowski pokazał, że ta komisja jest absurdalna. Nie dość, że nie ma pomysłu na to, co ma robić, to jeszcze zapraszani są byli ministrowie i politycy PO tylko po to, aby zrobić polityczną hucpę – ocenił.

Grzegorz Schetyna komentuje słowa Roberta Biedronia

Lider PO zapytany o wywiad Roberta Biedronia dla "Die Welt" stwierdził, że pokazuje to "niedojrzałość polityczną". – Wszyscy, którzy aplikują do dojrzałej polityki i ubierają się w antypisowskie szaty, a atakują opozycję, są pożytecznymi idiotami. Chcą walczyć z PiS, a atakują opozycję – powiedział Grzegorz Schetyna.

*Zobacz także: Małgorzata Wassermann: "Nie jestem przywiązana do ław sejmowych" *

Robert Biedroń w wywiadzie dla niemieckiego "Die Welt" wprost mówił, że przeciwnicy polityczni prezesa PiS są niewiarygodni. Jego zdaniem to przeszkoda, aby odsunąć obecny obóz od władzy.

d1o8hgb

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d1o8hgb

Podziel się opinią

Share
d1o8hgb
d1o8hgb
Więcej tematów