Trwa ładowanie...
d3qn8ll

Grzegorz Schetyna: trzeba zmienić całą kampanię PO do PE, jej rozmiar i personalia

- Politykom wolno mniej. Protasiewicz chyba o tym zapomniał - mówi o incydencie na lotnisku we Frankfurcie nad Menem Grzegorz Schetyna w Kontrwywiadzie RMF FM. Schetyna powiedział, że trzeba zmienić całą kampanię PO do PE, jej rozmiar i personalia. Jarosław Gowin z Polski Razem powiedział w radiowej Trójce, że widzi analogię pomiędzy zachowaniem Protasiewicza na lotnisku i Wiplera przed warszawskim klubem.
Share
Grzegorz Schetyna
Grzegorz SchetynaŹródło: WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski
d3qn8ll

Internauci śmieją się z Protasiewicza.Zobacz najlepsze memy

- Polityka jest brutalna. Jeśli ktoś daje pretekst, nie może liczyć na litość. Nasi oponenci będą wykorzystywać ten incydent w kampanii, dlatego po wydarzeniach we Frankfurcie, trzeba przesterować kampanię PO do PE. Także personalnie - uważa gość RMF FM.

-To było niepotrzebne i kompromitujące Polskę, polityków i samego Protasiewicza. Protasiewicz powinien przeprosić i wyciągnąć wnioski - dodaje.

d3qn8ll

Jarosław Gowin z Polski Razem widzi analogię pomiędzy zachowaniem Jacka Protasiewicza na frankfurckim lotnisku i Przemysława Wiplera przed jednym z warszawskich lokali. Prezes Polski Razem mówił w radiowej Trójce, że obaj politycy zapomnieli, jakie pełnią funkcje

Politycy odnieśli się do incydentu, jaki miał miejsce we wtorek wieczorem we Frankfurcie nad Menem. Dziennik "Bild" podał, że będący pod wpływem alkoholu Protasiewicz wywołał tam skandal na lotnisku, kłócąc się z celnikami i krzycząc "Heil Hitler".

Protasiewicz tłumaczył natomiast, że niemiecki celnik na lotnisku powiedział do niego "raus". - Zagotowałem się. Powiedziałem, że "raus" w kraju, w którym mieszkam, kojarzy się z takimi słowami jak "Heil Hitler" czy "Haende hoch" - dodał.

Źródło: RMF FM, Trójka, WP.PL

d3qn8ll

Podziel się opinią

Share
d3qn8ll
d3qn8ll
Więcej tematów