Trwa ładowanie...
d1kezbe

Gostyń: Przekonywali, że byli na grzybach. Zamiast podgrzybków mieli w workach marihuanę

Policjanci z gostyńskiej komendy zatrzymali na obrzeżu lasu dwóch mężczyzn. Nie dali się zwieść ich zapewnieniom, że wracają z grzybobrania. W porzuconych w wysokiej trawie workach funkcjonariusze znaleźli świeżo ścięte ziele konopi indyjskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gostyń. Zamiast grzybów mieli w workach świeżo ściętą marihuanę
Gostyń. Zamiast grzybów mieli w workach świeżo ściętą marihuanę (KPP Gostyń)
d1kezbe

Zatrzymanie dwóch młodych mężczyzn - w wieku 24 i 30 lat - było efektem prowadzonego od jakiegoś czasu przez wydział kryminalny gostyńskiej komendy dochodzenia. Funkcjonariusze postanowili dopaść podejrzanych na gorącym uczynku. I to się im udało.

Zobacz także: Piaseczno. Profesjonalna plantacja marihuany w piwnicy i garażu. Narkotyki warte 3,5 mln zł

Czekali na podejrzanych na obrzeżu lasu. Nie dali się zwieść tłumaczeniu mężczyzn, że byli tylko na grzybach. Przy zatrzymanych znaleźli kominiarki, sekatory i rękawice. Zauważyli także worki, które ci próbowali ukryć przed policjantami w wysokiej trawie. Było w nich ponad 25 kg marihuany.

d1kezbe

Zatrzymani urządzili w ustronnym miejscu w lesie plantację konopi indyjskich. Kryminalni znaleźli tam kilka krzewów tej rośliny o wysokości od 2,5 do 3 metrów.

Zobacz także: Dorodne konopie indyjskie w środku lasu. Akcja policji

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, usłyszeli zarzuty uprawy i posiadania znacznej ilości marihuany. Grozi im do 10 lat więzienia.

Źródło: gostyn.policja.gov.pl

d1kezbe

Podziel się opinią

Share

d1kezbe

d1kezbe
Więcej tematów