Trwa ładowanie...
d4n2jcg
d4n2jcg

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej-Osicy są prezydent Warszawy, Paweł Rabiej i Czesław Bielecki. Zapraszamy!

Dziś gośćmi Kamili Biedrzyckiej-Osicy w programie #dziejesięnażywo są Hanna Gronkiewicz-Waltz, Paweł Rabiej, Czesław Bielecki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4n2jcg

Krajobraz po warszawskiej reprywatyzacji. Prezydent Warszawy zapowiadała, że trzecia kadencja w ratuszu będzie jej ostatnią. Teraz bardziej zasadne wydaje się pytanie czy Hanna Gronkiewicz-Waltz w ogóle dotrwa do jej końca? O konsekwencjach afery reprywatyzacyjnej, relacjach z Platformą i planach na ewentualną przyszłość po polityce rozmawiamy z prezydent Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz.

- Jeśli mógłbym się okazać pomocny, to jest zawsze do rozważenia - mówi o swoim powrocie po polskiej polityki Donald Tusk na kilka miesięcy przed końcem kadencji szefa RE. M.in. o scenariuszach politycznej przyszłości Donalda Tuska rozmawiamy z Pawłem Rabiejem i Czesławem Bieleckim.

d4n2jcg

To już dziś!

O 16:50 rozpocznie nadawanie Telewizja Wirtualnej Polski. Znane twarze, nowatorskie programy własne i najlepsze seriale na wyciągnięcie ręki. To tylko niektóre powody dla których warto włączyć nowy kanał Wirtualnej Polski. Dlaczego jeszcze? Zapytamy Macieja Orłosia, Wojciecha Pawlaka i Michała Brańskiego.

Poza tym w programie:

Bayern wygrywa ale Lewandowski nie strzela. Chwilowy kryzys czy trwalszy spadek formy naszego najlepszego strzelca? Zapytamy Michała Kołodziejczyka z WP SportoweFakty. W programie przypomnimy też trudne początki Lewego w Borussi Dortmund i jego późniejszą ewolucję w jednego z najlepszych piłkarzy klubu.

Pokaz Victorias Secret, koniec show Kardashianów i kontrowersyjne słowa dr. Krzysztofa Gojdzia o Luxurii Astaroth. M.in. te tematy poruszymy razem z Sadrą Hajduk z Pudelka i Piotrem Grabarczykiem z WP Gwiazdy w przeglądzie najgorętszych tematów showbiznesowych mijającego tygodnia.

d4n2jcg

Podziel się opinią

Share
d4n2jcg
d4n2jcg
Więcej tematów