Trwa ładowanie...
d1rkg80

Gilotyna i Grzegorz Schetyna. Tygodnik szokuje okładką

Temperatura debaty publicznej po wyborach nie stygnie. Obóz rządzący i media mu przychylne punktują opozycję nie tylko przy okazji walki o Senat. Opisując wewnętrzne tarcia w Platformie Obywatelskiej prawicowy tygodnik zamieścił zdjęcie Grzegorza Schetyny i gilotyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Schetyna i gilotyna na okładce "Gazety Polskiej"
Grzegorz Schetyna i gilotyna na okładce "Gazety Polskiej" (twitter.com/GPtygodnik/screen)
d1rkg80

"Raus! Niemcy, Tusk i media III RP chcą głowy Schetyny: - głosi tytuł na okładce "Gazety Polskiej". Obok na grafice widać zdjęcie lidera PO Grzegorza Schetyny, nad którym wisi ostrze gilotyny w barwach niemieckiej flagi.

W okładkowym artykule tygodnik komentuje sytuację w największej partii opozycyjnej i oczekiwania zmian na fotelu jej przewodniczącego.

"Atmosferę strachu przed zemstą Schetyny w PO mają rozproszyć publiczne wypowiedzi posłów PO, że będą z nim rywalizować. Ale najciekawsze dzieje się za kulisami - Tusk blokuje kandydaturę Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na prezydenta, a przeciwwagą dla niej ma być Hanna Zdanowska" - komentuje "GP".

d1rkg80

Przypomniano również, że niemiecka prasa nazywa Schetynę "katastrofalnie nielubianym", a w polskich mediach szefa atakują sami politycy PO.

Wybory w Platformie Obywatelskiej wiosną?

Wybory nowych władz PO zgodnie z regulaminem ugrupowania mają odbyć się wiosną. - Kandydaci muszą się przygotować i określić swoje plany - stwierdziła Małgorzata Kidawa-Błońska.

d1rkg80

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1rkg80

Podziel się opinią

Share

d1rkg80

d1rkg80
Więcej tematów