Trwa ładowanie...
djgn83k

Giertych: marsze "przeciwko biedzie i bezrobociu"

Roman Giertych (PAP/Tomasz Gzell)
Marsze przeciwko biedzie i bezrobociu mają przejść w poniedziałek ulicami większości miast wojewódzkich. Odbędą się w ramach kampanii wiceszefa klubu LPR Romana Giertycha przeciwko wejściu Polski do Unii Europejskiej.

djgn83k
djgn83k

Prawie we wszystkich miastach wojewódzkich odbędą się manifestacje - marsze przeciwko biedzie i bezrobociu, wynikającym z obecnych relacji Polski z Unią - realizacji umowy stowarzyszeniowej i konieczności dostosowania się do unijnych standardów - powiedział w niedzielę Giertych.

Dodał, że już układ stowarzyszeniowy kosztuje nas rocznie 9 mld dolarów i utratę półtora miliona miejsc pracy na rzecz Unii, a integracja Polski z Piętnastką przyniesie o wiele większe straty.

Warszawski marsz ma wyruszyć w poniedziałek o godz 13.00 z Placu Bankowego.

Od 8 kwietnia wiceszef klubu Ligi jako "pełnomocnik społeczny" przeciwników integracji Polski z UE, prowadzi kampanię informacyjną. Chce przekonać Polaków, że integracja będzie dla naszego kraju szkodliwa.

Giertych zapowiedział, że w jesieni odbędą się kolejne marsze - we wszystkich miastach powiatowych, a za rok - w gminach całego kraju. (jask)

djgn83k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djgn83k
Więcej tematów