Trwa ładowanie...
d4c5dsf

"Gazeta Polska" ze specjalną okładką na przyjazd Donalda Trumpa. Ostre komentarze

Wizyta prezydenta Donalda Trumpa to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń politycznych tego roku. Szczególnie dla prawicy. Dlatego "Gazeta Polska" postanowiła uczcić tę wizytę specjalną okładką na cześć prezydenta USA. Ale komentatorzy nie zostawiają suchej nitki na jej twórcach. Oceniają, że to dowód na kompleks niższości wobec USA.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gazeta Polska" na przyjazd Donalda Trumpa do Warszawy.
"Gazeta Polska" na przyjazd Donalda Trumpa do Warszawy. ("Gazeta Polska", Fot: "Gazeta Polska")
d4c5dsf

"Make Poland Great Again" - apelują do Donalda Trumpa dziennikarze "Gazety Polskiej". Tygodnik kierowany przez Tomasza Sakiewicza poświęcił przyjazdowi prezydenta USA okładkę najnowszego wydania. W kioskach znajdzie się ona w dniu przylotu gościa zza oceanu i dzień przed jego przemówieniem na pl. Krasińskich w Warszawie.

*Harmonogram wizyty Donalda Trumpa w Warszawie *

Ale wymowa okładki chyba nie spotkała się z akceptacją komentatorów. Zwracają uwagę, że zawołanie "Make Poland Great Again" to nic innego jak apelowanie do przywódcy obcego mocarstwa o ingerencję w sprawy naszego kraju. I zaprzeczenie promowanej przez PiS polityki "wstawania z kolan". Padają nawet ostrzejsze określenia, odwołujące się do słynnych taśm z udziałem Radosława Sikorskiego.

Klubu "Gazety Polskiej" organizują przyjazd swoich członków na przemówienie Trumpa na pl. Krasińskich. O tłum zadbają także posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Jak pisaliśmy w Wirtualnej Polsce, organizują oni przyjazd sympatyków PiS ze swoich okręgów wyborczych.

d4c5dsf

Podziel się opinią

Share
d4c5dsf
d4c5dsf
Więcej tematów