Trwa ładowanie...
d45nygn

Finał WOŚP 2020 Poznań. Sprawdź najciekawsze wydarzenia

WOŚP 2020 gra na całym świecie, także w Poznaniu. Zobacz, w jakich wydarzeniach warto wziąć udział w Poznaniu w sobotę 11 i niedzielę 12 stycznia. Najciekawsze imprezy i atrakcje, z których dochód będzie przeznaczony na sprzęt medyczny do ratowania dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Finał WOŚP 2020 Poznań. Sprawdź najciekawsze wydarzenia
Finał WOŚP 2020 Poznań. Sprawdź najciekawsze wydarzenia (123RF)
d45nygn

Finał WOŚP w Poznaniu odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – w przestrzeni przy halach nr 1 i 2. Wejście bramą nr 9 i 10 od ul. Głogowskiej (mapka na dole artykułu). Organizatorem, jak w poprzednich latach, będzie Sztab Ławica. Centralna impreza odbędzie się bez fajerwerków. Start o 13:00 w niedzielę 12 stycznia.

Finał WOŚP 2020 w Poznaniu. Najciekawsze wydarzenia

WOŚP w Poznaniu 10 stycznia

d45nygn

Komicy dla WOŚP, godzina 20:00-23:00, 3ecia Strona Baru, ul. Garbary 65

Potężna dawka śmiechu w wieczór 10 stycznia. Znani stand-uperzy: Jacek Stramik, Michał Kutek, Łukasz Włodarczyk, Maciej Grzeszkowiak, Dariusz Ratajczak, Maks Padalak oraz Michu Bednarowicz wystąpią w pubie 3ecia Strona Baru. Dochód z imprezy otrzyma oczywiście fundacja WOŚP.

WOŚP w Poznaniu. Wydarzenia 11 stycznia

Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, godzina 9:00-19:00, Galeria Posnania, ul. Pleszewska 1

Jedenasty raz z rzędu mieszkańcy Poznania spróbują ustanowić rekord Polski: jak największa liczba osób ma przepłynąć 500 metrów na jednym ergometrze wioślarskim. Uczestnicy mają na to 10 godzin. W kulminacyjnym momencie do akcji wejdzie Sztafeta Gwiazd: medaliści Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw świata i Europy, a także politycy i przedstawiciele Miasta Poznania. Czy mieszkańcy Poznania pokonają wioślarzy, którzy popłyną w Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Warszawie, Toruniu, Szczecinie i Lublinie?

d45nygn

Cały dochód z wydarzenia powędruje na konto WOŚP.

Gramy dla WOŚP z Aniką Dąbrowską, godzina 11:00-18:00, Galeria Malta, ul. Maltańska 1

Koncert zwyciężczyni The Voice Kids 2, Aniki Dąbrowskiej, połączony z aukcją charytatywną na rzecz WOŚP. Gwiazda rozpocznie występ o 16:00, wcześniej można zrobić sobie z nią zdjęcie i poprosić o autograf. Dochód z imprezy zostanie przekazany na cel 28. Finału WOŚP.

WOŚP w Poznaniu. Wydarzenia 12 stycznia

28. Finał WOŚP w Kultowej, godzina 14:00-00:00, Kultowa, ul. Wrocławska 16

Koncerty Cannonball, Amelinium, Szumni i Heavyweight, licytacje i inne atrakcje w klubie poświęconym zespołowi KULT. Dochód z wydarzenia trafi na konto 28. Finału WOŚP.

d45nygn

Finał WOŚP u Bazyla, godzina 15:00-22:00, Klub u Bazyla, ul. Norwida 18A

Niespodzianki, licytacje i dużo dobrego rocka: Lenny Is Dead, Man in the Box, Eleanor Gray, Diesel Hangovers, Anywhere Us, Mean Machine. Wstęp wolny, a wszystkie datki zostaną przekazane na konto WOŚP.

Silent DISCO DLA WOŚP, godzina 20:00-02:00, Alternativa Club, ul. św. Marcin 80

Czym jest Silent Disco by Alter Event? Uczestnicy imprezy otrzymują na czas jej trwania wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki. Wybieracie jednego z trzech DJ-ów, a każdy z nich będzie grał inny rodzaj muzyki. W każdej chwili możecie przełączyć się na inny kanał, jeśli chcecie zatańczyć z kimś innym. A oprócz tańczenia, można też porozmawiać, a nawet zaśpiewać.

d45nygn

Żeby wypożyczyć słuchawki, trzeba okazać dowolny dokument ze zdjęciem.

Wstęp za dowolny datek do puszki WOŚP.

Finał WOŚP, hale Międzynarodowych Targów Poznańskich, start 10:00

Pokazy, warsztaty, gry, animacje i atrakcje bez liku czekają tych, którzy 12 stycznia trafią w samo centrum finału WOŚP w Poznaniu.

  • W hali 1 Międzynarodowych Targów Poznańskich od 10:00 będzie można zagrać w hokeja i w szachy, wykonać badanie wzroku i postawy, pobawić się z robotami i wziąć udział w wielu innych ciekawych aktywnościach.
  • W hali 2 MTP porozmawiamy z ratownikami medycznymi, nurkami i strażakami, obejrzymy sprzęt, którego używają na co dzień w pracy i przeprowadzimy symulowaną akcję ratunkową po wypadku drogowym. Fani "Gwiezdnych Wojen" mogą liczyć na wyjątkową sesję zdjęciową.
  • W obu głównych halach można będzie napić się gorącej kawy i czekolady.
  • Na scenie głównej od 13:00 koncerty: Fabulous Anima, Mika, Chłopcy z Placu Broni, Golden Life, Camping Hill i inni artyści zagrają dla WOŚP.
  • W hali 15 można wziąć udział w aukcjach wyjątkowych przedmiotów – start o 13:00.
  • Podczas finału WOŚP na MTP można także oddać krew i zarejestrować się w banku dawców szpiku.
d45nygn

Poniżej mapka przedstawiająca centrum finału WOŚP w Poznaniu.

Masz news, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d45nygn

Podziel się opinią

Share

d45nygn

d45nygn
Więcej tematów