Trwa ładowanie...
d399ofu

Finał World Young Business Achiever 2000 po raz pierwszy w Warszawie
Światowy finał konkursu World Young Business Achiever 2000 odbędzie się w dniach 10-12 listopada 2001 w Warszawie.

Share
d399ofu

Cieszymy, że to nam właśnie przypadł zaszczyt przygotowania tegorocznego finału. Myślę, że to wspaniała szansa na pokazanie światu polskiego biznesu - powiedziała Alma Kadragic, prezes Alcat Communications Ltd. Warsaw, która od 7 lat organizuje polską edycję konkursu Młody Utalentowany Biznesmen Roku wraz z redakcją Rzeczpospolitej, która również włączyła się do współpracy przy finale światowym.

Patronem światowego finału konkursu World Young Business Achiever 2000 została Państwowa Agencja Inwestycji Zagranicznych. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie. Uważam, że to również świetna okazja promocji Polski jako kraju, który wspiera przedsiębiorczość - powiedział prezes PAIZ - Adam Pawłowicz.

Idea konkursu na Młodego Utalentowanego Biznesmena Roku powstała na początku lat 90. w Afryce Południowej i Irlandii z myślą o popularyzacji przedsiębiorczości oraz rozwijaniu kontaktów między młodymi biznesmenami.

Konkurs był organizowany już w ponad 40 krajach.

O nagrodę mogą ubiegać się biznesmeni do 40. roku życia, którzy mogą poszczycić się wyjątkowymi osiągnięciami.

Polskę reprezentować będzie Rafał Styczeń z firmy Internet Investment Fund z Krakowa, który w styczniu br. został laureatem polskiego finału konkursu.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.wyba.net lub pod numerem telefonu 022 824 0416.(mon)

d399ofu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d399ofu
d399ofu
Więcej tematów