Trwa ładowanie...

Fani Krzysztofa Krawczyka chcą pomóc przy jego nagrobku

- Zgłosili się do nas ludzie, przyjaciele i fani Krawczyka, którzy chcą sfinansować pomnik. To są kwoty od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych – powiedział "Super Expressowi" Andrzej Kosmala, menedżer i przyjaciel zmarłego piosenkarza.
Share
Krzysztof Krawczyk
Krzysztof KrawczykŹródło: Wikimedia Commons, Fot: januarybratek
dlmjzel

Krzysztof Krawczyk, jeden z najbardziej znanych polskich wokalistów zmarł 5 kwietnia w świąteczny poniedziałek w wieku 74 lat w łódzkim szpitalu. Artysta został pochowany na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Jego śmierć była ogromnym ciosem dla wszystkich, szczególnie dla żony.

Nagrobek dla Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk pochowany został w sobotę 10 kwietnia. Przy grobie artysty cały czas jest mnóstwo kwiatów i zniczy, które zapalane są przez fanów muzyka.

dlmjzel

- Krzysztof cieszy się w niebie. Nie chcemy zwlekać z postawieniem pomnika Krawczykowi. Ewama pomysł, żeby na pomniku pojawiła się postać Krzysztofa, który trzyma w dłoni mikrofon, albo żeby stanęło tam jego popiersie. Mamy różne pomysły, ale chcemy to zrobić z zawodowcami, czyli z plastykami zawodowymi. Szukamy odpowiednich osób. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, czekam na kontakt - powiedział "Super Expressowi" Andrzej Kosmala.

Daniel Olbrychski na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Tymczasem okazuje się, że są dobrzy ludzie, którzy marzą o tym, aby pomóc w sfinansowaniu pomnika piosenkarza.

- Zgłosili się do nas ludzie, przyjaciele i fani Krzysztofa Krawczyka, którzy chcą sfinansować pomnik. To są kwoty od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych – podkreślił Kosmala.

Źródło: Super Express

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dlmjzel

Podziel się opinią

Share
dlmjzel
dlmjzel
Więcej tematów