Trwa ładowanie...
do966ka

Expose Mateusza Morawieckiego. Robert Winnicki komentuje

Robert Winnicki w mocnych słowach skomentował expose Mateusza Morawieckiego. Lider Konfederacji zarzucał szefowi rządu, że przyświeca mu "idea ciepłej wody w kranie". Winnicki wytykał obszary, w których - jego zdaniem - rząd kapituluje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Expose Mateusza Morawieckiego. Robert Winnicki komentuje
Expose Mateusza Morawieckiego. Robert Winnicki komentuje (East News, Fot: Michał Woźniak)
do966ka

Expose Mateusza Morawieckiego wywołało krytykę ze strony przedstawiciela Konfederacji. Robert Winnicki podkreślał, że wyzwaniem naszego kraju jest takie rządzenie, by nie powielać błędów Zachodu. Jego zdaniem rząd Mateusza Morawieckiego tego nie gwarantuje.

- Konsumpcjonizm, rewolucja obyczajowa - rząd PiS kapituluje na tym tle - powiedział polityk Konfederacji. Winnicki podkreślał, że to za rządów PiS odbywają się Tęczowe piątki, a w serialach i filmach w TV Publicznej "jest wszechobecna tęczowa propaganda".

Expose Mateusza Morawieckiego. Robert Winnicki komentuje

Polityk podkreślił, że Morawiecki chce kontynuować ideę "ciepłej wody w kranie". - To wejście w buty Donalda Tuska, nawet jeśli jest trochę więcej flag i patriotycznej retoryki - powiedział Winnicki. Poseł Konfederacji zarzucał premierowi "całkowitą uległość globalnym korporacjom" i zmianę struktury etnicznej Polski. - Rok temu wpuściliśmy 600 tys. przybyszów. Najwięcej w całej Europie - wyliczał.

do966ka

Zobacz też: Expose Morawieckiego. "Chwyty retoryczne, wygląda to fatalnie"

Winnicki skrytykował też politykę zagraniczną w wykonaniu rządu Morawieckiego. - Zamiast wielobiegunowej polityki zagranicznej proponujecie granie tylko na jedną kartę: uzależnienie od USA - powiedział.

Czytaj też: Robert Winnicki ostrzega ambasadora Izraela. "Dopuszcza się zniesławienia"
Expose Mateusza Morawieckiego. Grzegorz Braun zablokował mównicę

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

do966ka

Podziel się opinią

Share

do966ka

do966ka
Więcej tematów