Trwa ładowanie...
deo477x
deo477x

Ewa Kopacz: prezydent Warszawy zasługuje na wsparcie każdego przyzwoitego polityka

• Ewa Kopacz zapewnia, że Platforma Obywatelska wspiera prezydent Warszawy w jej decyzjach związanych z wyjaśnieniem afery reprywatyzacyjnej
• Każdy polityk powinien być tak zdeterminowany, by wyjaśnić tę sprawę do końca - dodaje wiceprzewodnicząca Po
• Grzegorz Schetyna deklaruje również wsparcie dla Hanny Gronkiewicz-Waltz, mówiąc: "dzisiaj jesteśmy razem, jak jedna pięść"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
deo477x

- Mnie się udało w ciągu tych 12 miesięcy, kiedy byłam premierem polskiego rządu, wprowadzić małą ustawę reprywatyzacyjną - mówiła Kopacz. Także dzięki determinacji Hanny Gronkiewicz-Waltz. Gdyby nie było determinacji wśród polityków, a myślenie, że może ugram coś na tym politycznie, to nigdy nie doprowadzimy do tego, aby reprywatyzacja odbywała się w świetle prawa - mówiła Ewa Kopacz.

"Jesteśmy jak jedna pięść"

deo477x

Z kolei przewodniczący PO Grzegorz Schetyna zadeklarował na wspólnej konferencji z prezydent stolicy, że: "będziemy wspierać panią prezydent w każdej jej aktywności, żeby odnaleźć, odszukać, a także zlikwidować wszystkie nieprawidłowości, które mogą funkcjonować w przestrzeni ratusza miasta stołecznego Warszawy". - Dzisiaj jesteśmy razem, jak to mówiliśmy w Platformie, jak jedna pięść - dodał Schetyna.

deo477x

Podziel się opinią

Share
deo477x
deo477x