Trwa ładowanie...
d3r8inz

Dziennikarz "Gazety Wyborczej" udostępnił wulgarny wpis. Magdalena Ogórek reaguje

Magdalena Ogórek poczuła się urażona. Nie bez powodu. Jeden z internautów przypomniał jej karierę polityczną i nazwał ją "ścierwem". Dziennikarka TVP zwróciła uwagę, że ten nieprzyzwoity wpis udostępnił Wojciech Czuchnowski z "Gazety Wyborczej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Ogórek wytyka feministkom, politykom i Radzie Mediów Narodowych brak reakcji
Magdalena Ogórek wytyka feministkom, politykom i Radzie Mediów Narodowych brak reakcji (PAP, Fot: Stach Leszczyński)
d3r8inz

"Krótkie dzieje prostytucji politycznej w Polsce" - taki tytuł zamieszczono nad zdjęciami Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP występuje na nich z politykami - Aleksandrem Kwaśniewskim, Leszkiem Millerem, Jarosławem Kaczyńskim i Andrzejem Dudą. Opublikował je jeden z internetów i opatrzył własnym, niewybrednym komentarzem: "Ścierwo Ogórek".

Zapewne wszystkie osoby publiczne liczną się z hejtem w mediach społecznościowych. Według Ogórek miarka się jednak przebrała, kiedy twitterowy wpis udostępnił dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojciech Czuchnowski.

Ogórek nie tylko na jego zachowanie zwróciła uwagę, ale też na brak reakcji kobiet i mediów.

d3r8inz

"Ktoś pisze tweeta: 'ścierwo Ogórek'. Kto podaje dalej? Wojciech Czuchnowski z 'Gazety Wyborczej'. Milczą panie feministki, milczą panie z PO i N, milczy Rada Etyki Mediów. Tak wygląda prawda o liberalnych mediach, wojujących o kobiety i o politykach-hipokrytach z frazesami na ustach" - napisała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3r8inz

Podziel się opinią

Share
d3r8inz
d3r8inz
Więcej tematów