Trwa ładowanie...
d2l2d7h

Dziadek wykorzystywał wnuczki? "Ja tylko z nimi spałem"

59-latek odpowie za wykorzystanie dwóch wnuczek. W prokuraturze nie przyznał się do zarzutów - czytamy w dzienniku "Polska".

Share
d2l2d7h

- Ja tylko z nimi spałem - tłumaczył się mężczyzna. Zdaniem prokuratury wykorzystywał on seksualnie swoje dwie wnuczki. Prokuratura oskarżyła mieszkańca Lublina o molestowanie dziewczynek. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna szczególnie upodobał sobie starszą z nich.

Koszmar zaczął się w 2003 r. Pokrzywdzona miała wtedy dziewięć lat. Żona 59-latka zaczęła nabierać podejrzeń, bo zachowywał się coraz dziwniej. Dopytywał się o higienę intymną wnuczek. Kiedy dzieci przebywały pod jego opieką, mężczyzna ochoczo paradował po domu w samych slipkach. Kobietę zaniepokoił też fakt, że w czasie wizyt wnuczek często dopadała ją dziwna senność. A chciało jej się spać po tym, jak zjadała dania przygotowane przez oskarżonego.

Syn oskarżonego powiadomił o wszystkim policję. Akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie wpłynął do Sądu Rejonowego w Lublinie. Dziadek siedzi za kratkami od października 2008 r. Nie przyznał się do winy. Uważa, że "żona pochopnie go oceniła".

d2l2d7h

Podziel się opinią

Share
d2l2d7h
d2l2d7h
Więcej tematów