Trwa ładowanie...

Dymisja Marka Kuchcińskiego. PO triumfuje

Marek Kuchciński podał się do dymisji na dzień przed sejmową debatą na ten temat. Posłowie PO przeżywają chwilę triumfu, ale i zaznaczają, że to nie koniec afery. - Chcemy dogłębnego wyjaśnienia tej afery - powiedzieli w Sejmie.
Share
Dymisja Marka Kuchcińskiego. To nie koniec afery - zapowiadają posłowie PO
Dymisja Marka Kuchcińskiego. To nie koniec afery - zapowiadają posłowie POŹródło: East News, Fot: Tomasz Jastrzębowski/REPORTER
dma0ojk

Marek Kuchciński jest typowym przedstawicielem PiS-u. Jego mentalność, myślenie o państwie, dobrze odzwierciedla podejście partii rządzącej - powiedział Mariusz Witczak. Poseł PO przekonywał, że PiS-owi chodzi o "przywileje, pozycje, pieniądze, które im się należą".

- Dymisja Marka Kuchcińskiego niczego nie kończy. To PiS bronił swojego marszałka, osobą wicerzecznika partii i bliskiego współpracownika Jarosława Kaczyńskiego - Radosława Fogiela - podkreślił Witczak.

Dymisja Marka Kuchcińskiego. PO: to nie koniec afery

- Gdyby nie dociekliwość mediów i posłów opozycji, marszałek dalej korzystałby z samolotu jak taksówki - przekonywał Cezary Tomczyk. Poseł PO zapewniał, że dymisja Marka Kuchcińskiego nie zamyka sprawy, a wręcz przeciwnie.

dma0ojk

- Gdzie dymisja marszałka Karczewskiego, który mówił, że nie latał z rodziną, a potem okazało się, że latał, i to z całą? Gdzie dymisja posła Piotrowicza, który latał z Kuchcińskim do Rzeszowa? Gdzie dymisja Kancelarii Sejmu, która kłamała dziennikarzy i opinię publiczną? - pytał poseł PO.

Czytaj też: Marek Kuchciński i jego loty. Jest wniosek o ujawnienie wszystkich lotów HEAD
Marek Kuchciński i jego loty. Samorządowcy murem za marszałkiem

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dma0ojk

Podziel się opinią

Share
dma0ojk
dma0ojk
Więcej tematów