Trwa ładowanie...
dwjsw50

Dwa karambole i wypadek na zakopiance. Wśród rannych dzieci

Trudny poranek na krakowskich drogach. W dwóch karambolach zderzyło się 14 samochodów. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Poważniejszy wypadek wydarzył się na Zakopiance w okolicach Rabki Zdrój. Rannych zostało tam sześć osób, w tym czworo dzieci - powiedziała Wirtualnej Polsce Anna Zbrojna z małopolskiej policji.
Share
dwjsw50

Rano na drogach Małopolski było bardzo ślisko. Do karamboli tuż przed godziną 6 doszło przy ul. Bo­ra-Ko­mo­row­skie­go i Al. Po­wstań­ców Ślą­skich. Przy ul. Bo­ra-Ko­mo­row­skie­go zderzyło się osiem samochodów, przy Al. Powstańców Śląskich na wiadukcie nad rondem Polsadu - sześć. Na szczęście były to niegroźne kolizje, w których nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Początkowo droga była zablokowana. Ruchem kierowali policjanci. - Obecnie samochody jeżdżą już normalnie - powiedziała Anna Zbrojna z biura prasowego policji w Krakowie.

Wypadek na zakopiance

Do poważnego wypadku doszło też rano na zakopiance w oko­li­cach Rabki Zdrój. Dwa samochody osobowe zderzyły się tam z samochodem dostawczym iveco.

dwjsw50

W wypadku rannych zostało sześć osób - rodzice i czwórka dzieci. Jedno z dzieci było w ciężkim stanie, konieczna była reanimacja. - Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala - poinformowała Zbrojna.

Po wypadku za­blo­ko­wa­ny był skręt z za­ko­pian­ki na Chyż­ne­.

Zobacz również: Śmiertelny wypadek w Nieporęcie

dwjsw50

Podziel się opinią

Share
dwjsw50
dwjsw50
Więcej tematów