Trwa ładowanie...
d2gqzoi
anglia

Drzwi przytrzasnęły jej rękę. Ledwie uszła z życiem

Pasażerka na dworcu Hayes & Harlington została przytrzaśnięta drzwiami kolejki. Pociąg ciągnął za sobą kobietę przez całą długość peronu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drzwi przytrzasnęły jej rękę. Ledwie uszła z życiem
(telegraph.co.uk, Fot: telegraph.co.uk - screenshot)
d2gqzoi

Neelan Malik, 60-letnia mieszkanka Harlington, usiłowała pośpiesznie dostać się do pociągu na dworcu Hayes & Harlington, który właśnie miał odjeżdżać. W ostatniej chwili włożyła ręce między zamykające się drzwi. Wbrew jej oczekiwaniom, nie otworzyły się ponownie, a jedynie przytrzasnęły jej dłoń. Sekundy później pociąg ruszył z zaklinowaną na zewnątrz pasażerką.

telegraph.co.uk

Kobieta biegła ciągnięta przez pociąg całą długość peronu, by w ostatniej chwili uwolnić się. Pasażerowie w wagonie podczas tej niebezpiecznej sytuacji nie zrobili nic, by pomóc starszej kobiecie.

telegraph.co.uk

Na peronie również nie było odpowiednich służb, które mogłyby zareagować na takie zagrożenie. Kierownictwo dworca tłumaczy, że pociągi wyposażone są w kamery, które pozwalają stwierdzić konduktorom, czy pociąg może bezpiecznie ruszyć. Najwyraźniej kamery to za mało.

Kierujący pociągiem Stephen Murdoch oskarżony jest o narażenie pasażerów na niebezpieczeństwo przez zaniechanie obowiązku dokładnego sprawdzenia gotowości pociągu do odjazdu.

d2gqzoi

Podziel się opinią

Share

d2gqzoi

d2gqzoi
Więcej tematów