Trwa ładowanie...

Dominik Tarczyński znów zaszalał. Świadkowie lotu do Meksyku zdradzają, jak się zachowywał

Nie od dzisiaj wiadomo, że poseł PiS uwielbia egzotyczne podróże. Tym razem poleciał do Meksyku, ale jak się okazuje, przed wylotem urządzał sceny na lotnisku. "Robił wszystko, żeby odprawiono go jak VIP-a, bez kolejki" - zdradza "Faktowi" świadek wydarzenia. Komentarz Tarczyńskiego jest krótki i dosadny: "to bzdura".

Share
Dominik Tarczyński znów zaszalał. Świadkowie lotu do Meksyku zdradzają, jak się zachowywał
Źródło: eastnews, Fot: BARTEK SYTA/POLSKA PRESS
d2ixz40

Dominik Tarczyński to bardzo aktywny i zapracowany poseł. Dlatego, kiedy tylko może, ucieka na krótki urlop. Swego czasu słynna była jego podróż do USA, a dokładnie do Miami. Ale dociekliwi internauci sprawdzili numer rezerwacji i okazało się, że celem podróży jest Baku w Azerbejdżanie.

Ale tym razem Tarczyński z partnerka poleciał do Meksyku. Wypad do Ameryki Środkowej zorganizował w Nowy Rok. Z tego faktu niezbyt zadowoleni byli jednak inni podróżujący.

d2ixz40

"Lecieliśmy z Tarczyńskim i jego partnerką, zwaną przez posła 'Agą72', do Cancun" - wyjaśnia "Faktowi" świadek. "Poseł miał wykupione bilety w klasie ekonomicznej, ale robił wszystko, żeby odprawiono go jak VIP-a, bez kolejki. Naprzykrzał się nawet służbom chroniącym lotnisko" - opowiedział.

Poseł komentuje sytuację na lotnisku. "To bzdura"

Dominik Tarczyński sprawę zapamiętał jednak zgoła inaczej. "To bzdura! Byłem obrażany przez ludzi czekających obok. Część była pod wpływem alkoholu i nie podobała im się moja przynależność partyjna" - wyjaśnił.

Według jego relacji, opuścił kolejkę, żeby prosić o pomoc policję i straż lotniska.

d2ixz40

Młody-gniewny z PiS. Słynie z ciętego języka - zobacz nagranie

I na koniec, jeszcze jedna historia ze słynnego lotu do Meksyku. Na pokładzie poseł spotkał znajomą, której tłumaczył, że musi lecieć klasą ekonomiczną. Podobno jak kupował bilety, to nie było już w klasie biznes. Kobieta była zaskoczona. Przyznała, że jest mnóstwo wolnych miejsc.

d2ixz40

Podziel się opinią

Share
d2ixz40
d2ixz40
Więcej tematów