Trwa ładowanie...

Debata wyborcza w TVN24 już dziś wieczorem. Starcie polityków na antenie TVN24 i stronie głównej Wirtualnej Polski

Już we wtorek przedstawiciele wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych zmierzą się podczas debaty wyborczej organizowanej przez TVN24. Transmisję z politycznego pojedynku będzie można obejrzeć również na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Share
Debata wyborcza w TVN24 już dziś wieczorem. Starcie polityków na antenie TVN24 i stronie głównej Wirtualnej Polski
Źródło: East News, fot: Jan Bogacz
d1uhu25

Debata wyborcza TVN24 "Czas Decyzji" rozpocznie się we wtorek o godzinie 19:25. Udział w niej wezmą przedstawiciele pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych.

Prawo i Sprawiedliwość reprezentować będzie Marcin Horała. W imieniu Koalicji Obywatelskiej wystąpi Izabela Leszczyna. Poglądy Lewicy zaprezentuje Adrian Zandberg. W imieniu PSL i Kukiz'15 głos zabierze Władysław Kosiniak-Kamysz, a racji Konfederacji będzie bronił Krzysztof Bosak. Dyskusję w studio poprowadzą dziennikarze TVN 24 Monika Olejnik i Grzegorz Kajdanowicz.

Organizatorzy debaty w TVN24 zdecydowali, że uczestnicy odpowiedzą na pytania dotyczące czterech zagadnień:

  • zdrowia
  • polityki socjalnej i gospodarki
  • klimatu i ekologii
  • praworządności
d1uhu25

Każdy z uczestników będzie musiał odpowiedzieć na dwa pytania z każdej kategorii. Na odpowiedź będą mieli minutę.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli skorzystać z 30-sekundowej riposty. Możliwość ta będzie przysługiwać jedynie podczas odpowiadania na pytania zadane przez prowadzących.

Debata wyborcza TVN24. Transmisja w WP

Transmisja z debaty wyborczej TVN24 będzie dostępna na antenie TVN24. Zainteresowani będą mogli obejrzeć ją również na stronie tvn24.pl oraz na stronie głównej Wirtualnej Polski. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 19:25.

d1uhu25

Podziel się opinią

Share
d1uhu25
d1uhu25
Więcej tematów