Trwa ładowanie...
ycipk-3565lt

Dawid Żukowski. Podano termin sekcji zwłok. Prokuratura wszczyna postępowanie

Dawid Żukowski z niemal 100-procentową pewnością zginął, znaleźliśmy ciało dziecka - poinformowała w sobotę policja. Prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku zabójstwa. W poniedziałek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Żukowski zaginął 10 lipca. Policja poinformowała, że najprawdopodobniej znaleziono jego ciało
Dawid Żukowski zaginął 10 lipca. Policja poinformowała, że najprawdopodobniej znaleziono jego ciało (Policja)
ycipk-3565lt

W poniedziałek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok - powiedział w rozmowie z Polsat News rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński.

- Postępowanie zostało zainicjowane i będzie prowadzone w kierunku zabójstwa. Będzie zmierzało ku wyjaśnieniu wszystkich okoliczności tej sprawy - dodał prokurator.

O kulisach poszukiwań Dawida Żukowskiego poinformowało RMF FM. Policjanci przez ostatnie dni sprawdzali te miejsca, w których chłopiec mógł zostać ukryty. Zakładali, że dziecko żyje.

ycipk-3565lt

Gdy to nie przyniosło efektów, funkcjonariusze przyjęli najgorszy scenariusz i zaczęli szukać zwłok dziecka. - Przenieśli poszukiwania na pozostałe miejsca. Właśnie na stawy - powiedziała w rozmowie ze stacją radiową osoba zaangażowana w te działania.

Zobacz także: Leszek Miller uderza w programy socjalne PiS. Krytykuje "rozdawnictwo”

ycipk-3565lt

Dawid Żukowski. Tragiczne informacje policji

W sobotę po godz. 16 policja zorganizowała w Warszawie konferencję dotyczącą poszukiwań 5-latka. - Ubiór i wiele cech wskazuje na to, że odnalezione ciało to ciało Dawida - poinformował asp. szt. Mariusz Mrozek.

Zwłoki znaleziono na terenie zbiornika wodnego przy zjeździe z autostrady A2 na trasie między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim.

ycipk-3565lt

Poszukiwania Dawida Żukowskiego trwały od nocy z 10 na 11 lipca. Matka chłopca zgłosiła jego zaginięcie. Dziecko za jej zgodą zabrał ojciec. Dorośli od pewnego czasu nie mieszkali razem.

Po godz. 18 mężczyzna wysłał matce 5-latka SMS-a. Stwierdził, że już nigdy nie zobaczy dziecka. Kobieta miała zeznać, że nie zareagowała na te słowa, bo sądziła, że to wyłącznie złośliwości.

Źródło: RMF FM, Polsat News, WP

ycipk-3565lt

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3565lt

ycipk-3565lt
ycipk-3565lt
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów