Trwa ładowanie...
d3k2q9k

Dawid Żukowski. Podano termin sekcji zwłok. Prokuratura wszczyna postępowanie

Dawid Żukowski z niemal 100-procentową pewnością zginął, znaleźliśmy ciało dziecka - poinformowała w sobotę policja. Prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku zabójstwa. W poniedziałek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Żukowski zaginął 10 lipca. Policja poinformowała, że najprawdopodobniej znaleziono jego ciało
Dawid Żukowski zaginął 10 lipca. Policja poinformowała, że najprawdopodobniej znaleziono jego ciało (Policja)
d3k2q9k

W poniedziałek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok - powiedział w rozmowie z Polsat News rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński.

- Postępowanie zostało zainicjowane i będzie prowadzone w kierunku zabójstwa. Będzie zmierzało ku wyjaśnieniu wszystkich okoliczności tej sprawy - dodał prokurator.

O kulisach poszukiwań Dawida Żukowskiego poinformowało RMF FM. Policjanci przez ostatnie dni sprawdzali te miejsca, w których chłopiec mógł zostać ukryty. Zakładali, że dziecko żyje.

d3k2q9k

Gdy to nie przyniosło efektów, funkcjonariusze przyjęli najgorszy scenariusz i zaczęli szukać zwłok dziecka. - Przenieśli poszukiwania na pozostałe miejsca. Właśnie na stawy - powiedziała w rozmowie ze stacją radiową osoba zaangażowana w te działania.

Zobacz także: Leszek Miller uderza w programy socjalne PiS. Krytykuje "rozdawnictwo”

Dawid Żukowski. Tragiczne informacje policji

W sobotę po godz. 16 policja zorganizowała w Warszawie konferencję dotyczącą poszukiwań 5-latka. - Ubiór i wiele cech wskazuje na to, że odnalezione ciało to ciało Dawida - poinformował asp. szt. Mariusz Mrozek.

d3k2q9k

Zwłoki znaleziono na terenie zbiornika wodnego przy zjeździe z autostrady A2 na trasie między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim.

Poszukiwania Dawida Żukowskiego trwały od nocy z 10 na 11 lipca. Matka chłopca zgłosiła jego zaginięcie. Dziecko za jej zgodą zabrał ojciec. Dorośli od pewnego czasu nie mieszkali razem.

Po godz. 18 mężczyzna wysłał matce 5-latka SMS-a. Stwierdził, że już nigdy nie zobaczy dziecka. Kobieta miała zeznać, że nie zareagowała na te słowa, bo sądziła, że to wyłącznie złośliwości.

Źródło: RMF FM, Polsat News, WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3k2q9k

Podziel się opinią

Share
d3k2q9k
d3k2q9k
Więcej tematów