Trwa ładowanie...

Dariusz Joński ojcem. Poseł KO udostępnił intymne zdjęcie

W nocy z poniedziałku na wtorek, na świat przyszło drugie dziecko Dariusza Jońskiego. Syn polityka otrzymał imię Oliwier, o czym dowiedzieliśmy się za pośrednictwem mediów społecznościowych polityka, gdzie udostępnił on intymne zdjęcie swojej rodziny.

Dariusz Joński podzielił się informacją o narodzinach syna w mediach społecznościowychDariusz Joński podzielił się informacją o narodzinach syna w mediach społecznościowychŹródło: Twitter.com
d1imc9k
d1imc9k

O tym jak idą przygotowania do porodu, poseł informował już przed kilkoma tygodniami dziennik "Fakt". Mówił wówczas, że wszystkie obowiązki domowe bierze na siebie. - Wprowadziłem taką zasadę, że jak muszę być w Sejmie, wracam tego samego dnia do domu, by wieczorem towarzyszyć żonie, rano robię zakupy, w sobotę i niedzielę gotuję, serwuję wszystkie posiłki: śniadania, obiady i kolacje - wspominał.

Poseł wraz z żoną Małgorzatą Espinosą-Jońską mieszka w Łodzi. Para ma już jedną córkę, Laurę. Żona polityka pochodzi z Kuby. Do Polski przybyła wraz ze swoją rodziną. W 2011 roku jej ojciec, także będący łodzianinem, otrzymał polskie obywatelstwo.

Na zdjęciu udostępnionym przez polityka widzimy go wraz z żoną. Zdjęcie zostało zrobione niedługo po porodzie. Na fotografii widać żonę karmiącą piersią nowonarodzonego chłopca.

d1imc9k

Dariusz Joński ma 41 lat. Wywodzi się z SLD, był rzecznikiem tej partii. W 2010 roku kandydował na stanowisko prezydenta Łodzi i wszedł do drugiej tury. W obecnej kadencji parlamentu zasłynął śledztwem w sprawie zakupów prowadzonych przez Ministerstwo Zdrowia, które prowadzi wraz z innym posłem Koalicji Obywatelskiej Michałem Szczerbą.

Zrobili polski respirator. Tani, przenośny, dla pacjentów w stanie lekkim i ciężkim

d1imc9k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1imc9k
Więcej tematów