Trwa ładowanie...

Danuta Holecka kiedyś dziękowała Jurkowi Owsiakowi. "Mój synek korzystał z inkubatora WOŚP"

"Wiadomości" TVP krytycznie oceniły Jurka Owsiaka i finał WOŚP. Tymczasem internauci przypomnieli, jak kiedyś Danuta Holecka, kierownik redakcji tego programu, dziękowała szefowi Orkiestry ze łzami w oczach. Dziękował mu też Krzysztof Ziemiec.

Danuta Holecka kiedyś dziękowała Jurkowi Owsiakowi. "Mój synek korzystał z inkubatora WOŚP"Źródło: PAP, fot: Darek Delmanowicz
d1f4p61
d1f4p61

"Jurku, sprzęt bardzo drogi, bo stawiacie urządzenia i do rezonansu i do tomografii, mój synek korzystał wiele lat temu z inkubatora dobrze doposażonego, z serduszkiem WOŚP i za to dziękuję. Uratowaliście wiele istnień. To chyba musi być ogromna satysfakcja" - powiedziała kilka lat temu w TVP Danuta Holecka.

Nagranie sprzed kilku lat przypomnieli i udostępnili internauci w mediach społecznościowych.

Od 2016 r. Telewizja Polska nie emituje relacji z finału WOŚP, ani nie współpracuje z Orkiestrą. Prowadzącym programy w TVP zdarza się też cenzurować gości i wypraszać tych, którzy mają charakterystyczne serduszka Orkiestry.

Orkiestrze swego czasu dziękował też Krzysztof Ziemiec. Na swojej stronie krzysztofziemiec.pl umieścił kilka lat temu zdjęcie z finału WOŚP.

krzysztofziemiec.pl
Źródło: krzysztofziemiec.pl

TVP: Owsiak szuka winnych

W niedzielę wieczorem w "Wiadomościach" TVP wspomniano o WOŚP w kontekście tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. "Razem z kolejnym finałem WOŚP niestety powraca festiwal obciążania odpowiedzialnością za zeszłoroczną tragedię. Jerzy Owsiak sugeruje winnych tej tragedii, szuka ich wszędzie, tylko nie w gronie organizatorów gdańskiego finału WOŚP" - usłyszeli widzowie.

d1f4p61

Podsumowując 28. finał WOŚP Jurek Owsiak poinformował, że pozwał Telewizję Polską. Chodzi o satyryczną animację Barbary Pieli, tzw. plastusie, gdzie pokazano szefa orkiestry jako kukiełkę sterowaną przez Hannę Gronkiewicz-Waltz i kradnącą pieniądze z puszki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1f4p61
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f4p61
Więcej tematów